Witajcie drodzy gracze!
Z przyjemnością informuję, iż organizuję konkurs o łącznie 25.000 PLN - zwycięzca jest tylko jeden.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- Zostawić reakcję (4Like lub 4Love)
- Zaobserwować mój profil (pojawią się tam wyniki)
- Oznaczyć osobę, z którą najwięcej czasu spędzacie na serwerze, i dodać coś od siebie
W temacie zezwala się wypowiadać tylko raz, wszelki spam i oszukiwanie będzie skutkowało dyskwalifikacją. Losowanie odbędzie się na słynnej stronie internetowej do tego przeznaczonej. Wyniki pojawią się, gdy zbierze się odpowiednia ilość uczestników.
Powodzenia!