Skocz do zawartości

KavKa*

Administrator
  • Postów

    3 373
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KavKa*

  1. KavKa*

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane! Resztą osobom oddam po limicie!
  2. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Ciastkowy* @DanielRB 2. Najlepszy Moderator/ka: @ThanKs. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Princessa* @KropsoN @StivGamer 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Greyna.gg @XQward 7. Najlepsza frakcja: SAPD 8. Gracz non stop grający na serwerze: @[BOT]WhiteShadow 9. Najlepsza Organizacja:  Dirty Angels/Olimp. 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @QumiK^,^ @Verago. @Reppo  13. Najlepszy prezenter: @Hisia @Nivorm 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Dodanie barbera. 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia Kurier 19. Przegryw miesiąca: @HrazY. @Macio717 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): Ciężko określić, wszyscy
  3. KavKa*

    Witam wszystkich

    Witaj, miłej rozgrywki Ci życzę.
  4. Model: Bullet Pojemność silnika: 1.6 - 2.0 Przebieg pojazdu: - Cena: - Dodatki: Najlepiej samo UP1, ale może także być full up, lampki itd. Coś od siebie: Propozycję proszę składać na wiadomości prywatnej
  5. Miałeś odpowiedni okres czasu na zastanowienie się - nie podjąłeś decyzji + tak szczerze cwaniakowałeś pisząc "a może jakaś negocjacja, dam 3200" i na prośbę wyższej rangi wsadziłem Cię do więzienia. Było wcześniej myśleć i podjąć szybką decyzją, ja postąpiłem prawidłowo. Nie róbmy tu Off-topicu, Ty przestawiłeś swoje zarzuty, ja wyjaśnienia. Poczekajmy na wypowiedź zarządu. "
  6. Tak jak wcześniej wspominałem - było podjąć decyzją na samym początku. W momencie, gdy faktycznie napisałeś, że "przyjmujesz mandat", to było już za późno.
  7. Witam, Cadet GBS z S.A Police Academy. Jasno widnieje w logach, że nie otrzymałem od Ciebie konkretnej odpowiedzi odnośnie przyjęcia mandatu, na początku było ją dać - zapewne nie raz miałeś do czynienia z SAPD i powinieneś wiedzieć, że tzw. omijanie mandatu, czyli tzw. "odbieganie od tematu" skutkuje automatycznym jailem. Ponadto wsadziłem Cię na prośbę funkcjonariusza @Aksiu z powodu niepodjęcia decyzji. Skoro teraz piszesz skargę, to na początku było napisać, iż "przyjmujesz". Pozdrawiam
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin