Skocz do zawartości

KavKa*

Administrator
  • Postów

    3 373
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KavKa*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Witam, niestety minęło zbyt dużo czasu, by sprawdzić w logach czy faktycznie nie usunąłem wpisu podczas zatrzymania, natomiast za każdym razem usuwam je podczas innych zatrzymań, więc jak już to zdarzyło się pierwszy raz. Edit: No faktycznie nie usunąłem Ci tego wpisu i mówiąc szczerze zdarzyło mi się to pierwszy raz na grubo kilkadziesiąt akcji, przepraszam za zaistniałą sytuację i jestem gotów na ewentualną karę. Pozdrawiam
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. KavKa*

    Sultana 1.6!!!

    Model: Sultan CombiID: 74131Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Dodatki: - Cena: 239k do malutkiego nego Coś od siebie: Spoko furka pod projekt, cena dobra. SS’y: https://imgur.com/a/s4rtDfl
  7. 1,010 po sprzedaży autka
  8. Ale uświadom sobie, że gdy podszedłem do Ciebie w "okoliach" DM'a, to cały czas strzelałeś bronią w moją stronę, więc bez przedłużania podbiegłem pod ten domek i w Ciebie strzeliłem. Niestety nie posiadając nagrania mniej można udowodnić, ale faktycznie tak było i widnieje zapis, że zabiłeś mnie. Kara była słuszna - skoro teraz najprawdopodobniej "żałujesz" czynu, to było w ogóle nie brać udziału w akcji na DM. Poczekajmy na wypowiedź zarządu. Pozdrawiam.
  9. Witam, do więzienia trafiłeś z powodu zabójstwa na DM'ie, natomiast jeżeli o te "RP", to musisz wchodzić w takie szczegóły? Jeśli chodzi o złapanie, to podbiegłem na domek i od razu Cię strzeliłem z paralizatora i zabrałem do radiowozu, gdyż musiałeś odpowiedzieć za czyn. Dowód: [2020-12-01 00:34:55] [Output] : * ZostaĹ‚eĹ› zabity przez gracza ochocki. Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
  10. Witam, Od początku zatrzymania oskarżający totalnie olewał polecenia funkcjonariuszy i odbiegał od tematu próbując uniknąć kary. Po chwili, gdy wyciągnąłem gracza z pojazdu - ponieważ kompletnie nie reagował na polecenia, nadal prosiłem w radiowozie o dokumenty. Gracza zachowanie się nie zmieniło, więc przeszedłem do przeliczenia mandatu - dałem oskarżającemu ok. 2/3 min na odpowiedź - nie dał jej w przeciągu określonym czasie, także osobiście podjąłem odpowiednie kroki, a dokładniej wywóz na Dillmore. Po poinformowaniu gracza nagle zmienił decyzję, opisując "podaje dokumenty i przyjmuje mandat", natomiast było już za późno, gdyż była odpowiednia ilość czasu na zastanowienie się. Po tej całej sytuacji miał gracz żale, ale oczywiście wytłumaczyłem całokształt - po chwili gracz zaczął mnie obrażać od "dałnów, debilów itp." Działania były słuszne i odpowiednie - tak jak wspominałem w grze, przed podjęciem jakichkolwiek decyzji należy przemyśleć w 100%, a nie potem żałować swoich decyzji. Pozdrawiam.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Opróżnij skrzynkę jak możesz. 

  13. 1. Najlepszy Support: @Ciastkowy* @Veon @Ferdel1111 2. Najlepszy Moderator/ka: @Nudzio. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Princessa* @KropsoN 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @ZbyK.gg @Greyna.gg @Zebra 6. Najlepszy Biznes: 4CarDealer. Radio 4Life. 7. Najlepsza Frakcja: SAPD 8. Największy No-life Serwera: - 9. Najlepsza Organizacja: Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 11. Najlepszy Lider: @CampeQ 12. Eventowiec miesiąca: @Kubula @Ciastkowy* @Ven33r. 13. Najlepszy pracownik Frakcji: @mlodyshine @Verago. @TheIndjana. 14. Najlepszy prezenter: @Nivorm @KajVis @Hisia 15. Najlepszy Redaktor: - 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: - 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Dodanie nowego licznika, wprowadzenie eventu Hallowen oraz UP4. 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 19. Najbogatszy Gracz: - 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Lusia;* @Olivka. @izerex
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. KavKa*

    [MAPA] Spawn Los Santos

    Takie sobie, ale brawo za chęci.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin