Skocz do zawartości

KavKa*

Administrator
  • Postów

    3 374
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KavKa*

  1. Witam, 

    Przedstawiam wyniki konkursu o łącznej puli 30.000 PLN. 

    1 miejsce: @KOT_FILEMON

    2 miejsce: @nigert

    3 miejsce: @Dudziak

     

    Gratuluje i do następnych konkursów :) 

    1. Ceglasty.

      Ceglasty.

      Zauważyłem drobny błąd, gdyż na 1 miejscu jest jakiś Kot a powinenem być ja. 

    2. Dudziak
    3. KOT_FILEMON

      KOT_FILEMON

      O kurde niespodziewałem się! Dzięki!

  2. Nie, Czy utknąłeś kiedyś w windzie?
  3. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie :) 

    Link w spojlerze: 

    Spoiler

     

     

    1. grubyyo

      grubyyo

      kto wygra wyciekly nagrania 

  4. Przypominam, że to tylko zwykłe zatrzymanie, więc nie mam obowiązku odgrywać wyższego RP - od tego masz zgłoszenia. Z powyższych zarzutów się nie zgadzam, ponieważ nie należą one do mojej osoby i w każdej sytuacji nie zlewam graczy. Co do wyjścia serwera to nie było one spowodowane z brakiem chęci z wyjaśnianiem sytuacji tylko każdy ma ograniczony swój czas. Wydaję mi się, że po prostu źle mnie zrozumiałeś i nie róbmy tu Off-topicu, dalszą decyzję podejmie już główny zarząd SAPD.
  5. Witam, widziałem chęć oskarżającego odnośnie odgrywania RP, więc przy zatrzymaniu odegrałem o spoglądaniu - miałem na myśli czy widnieją niebezpieczne przedmioty na zewnątrz, lecz gracz odegrał wygląd postaci. Ostatecznie gracz został wsadzony do więzienia, ponieważ odmówił mandat. Gdyby oskarżający odegrał co innego to wtedy nie byłoby raczej żadnego problemu. Myślę, że i tak gracza RP było trochę wymuszone, a pamiętajmy, że to nie serwer full RP. Raczej nic więcej nie mam do dodania.
  6. Dla osób, które jeszcze nie brały udziału w konkursie to zapraszam ;) 

    Spoiler

     

     

  7. Zapraszam do wzięcia udziału: 

    Spoiler

     

     

  8. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z przyjemnością ogłaszam, że organizuję konkurs o łącznej wartości 30.000 PLN. Aby wziąć udział należy: -Napisać komentarz np. "Powodzenia" i wymienić trzy osoby, z którymi spędzacie najwięcej czasu na serwerze -Zostawić reakcję pod postem (4Love lub 4Like) -Zaobserwować mój profil (Tam pojawią się wyniki) Wyniki pojawią się, gdy zbierze się odpowiednia liczba uczestników. Łącznie będą trzy miejsca (Pierwsze 15.000 PLN, drugie 10.000 PLN a trzecie 5.000 PLN) Powodzenia!
  9. KavKa*

    Witam

    Siemanko, miłej gry.
  10. KavKa*

    Nabij sobie Repke V2.

    Limit, lecz kto odda to również to zrobię :))
  11. Model: Bullet/Cheetah/Sultan/Elegy itd. Pojemność silnika: 2.2 najlepiej Przebieg pojazdu: -Cena: Do 3.65kkDodatki: Ft bez nitra najlepiej, pft również może być. Coś od siebie: Propozycje proszę składać w wątku lub na pw.
  12. KavKa*

    czeee tu ksawi

    Cześć, miłej rozgrywki na serwerze.
  13. KavKa*

    Hi

    Witaj, miłej rozgrywki na serwerze.
  14. KavKa*

    pozegnanie

    Trzymaj się.
  15. Model: InfernusID: 75724Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 5.9kDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1097), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (S9 MARIO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby 20%, baki 90/75. Cena: OfertyCoś od siebie: Spoko autko, wygląda ładnie wizualnie i świetnie się nim jeździ. SS’y: https://imgur.com/a/1Xr1P95
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin