Skocz do zawartości

PolakoVskY*

Administrator
  • Postów

    329
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PolakoVskY*

  1. Dzisiaj Barcelona zgarnia 3 punkty. Zapamiętajcie te słowa.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. PonuRy_Grabarz

      PonuRy_Grabarz

      @Bartejson*ty tez uwazaj bo tez poleci skarga na ciebie za prowokacje

       

    3. Frapi.bambi_g
    4. Bartejson*

      Bartejson*

      ej @PonuRy_Grabarznie musial zwazac na slowa jednak :p

    5. PonuRy_Grabarz

      PonuRy_Grabarz

      @Bartejson*a czy ja dalej rozwijam temat czy dalej bedziesz prowokować bo widzę ze dążysz do prowokacji 

    6. Bartejson*

      Bartejson*

      no bo real przegral to sie nie odzywasz @PonuRy_Grabarz !!!!!!!!!!

  2. Miałem dzisiaj sen, że dzisiejszy mecz Barcelona - Inter, zakończy się wynikiem 2:0 dla Barcelony.

    1. ven1kz
    2. alkomath

      alkomath

      sezon ekstraklasy zakonczy sie mistrzostwem legii warszawa pozdrawiam

    3. Skipper*

      Skipper*

      ajj, mokry sen :d

    4. ven1kz
    5. K4fulsky*

      K4fulsky*

      sen, którego nigdy nie miałem

  3. Miałem sen, że dzisiejszy mecz zakończy się 3:1 dla Barcelony.

  4. Kiedy jakieś wspólne kasyno? 

    1. WarninG.

      WarninG.

      Nie wiem, nie planuję tam wchodzić

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Czekamy sobie na autobus @WarninG.

    pvMJTyN.png

    1. casinoo
    2. PolakoVskY*
    3. Maras.
    4. santi.

      santi.

      chlopaki szybciej to ja wroce i was jeden po drugim przewioze 

    5. BurmistrzPitulic

      BurmistrzPitulic

      PEZET - Dom nad woda

      Ej, ej, mhmm
      Lukam sobie tu przez szybę z samochodu
      Na przystanek tam na rogu
      Gdzie spędzałem czas za młodu, oh
      Tam przestałem ufać Bogu
      Siedzieliśmy tam bez celu całą noc i dzień 24 jak na dołku
      Bez powodów i dowodów za to, że mam łeb na zero
      Tyle samo mam w portfelu, na osiedlu bez tarasów i ogrodów
      Lecz już wtedy czekaliśmy na coś więcej niż autobus
      Dzisiaj Pezet to jest produkt, to brand name jest jak Pepsi
      Choć nie jestem wciąż rentierem jak Gatsby
      Rzucam towar w teren jakbym był Meyerem Lanskym
      I to stało się popkulturowym dziełеm jak Banksy
      I to nie sen ona ma czarne Louboutin, oh
      I jеst sztuką jakby malował ją Gauguin, oh
      Jemy śniadanie jakby gotował nam Bourdain
      Bo to jest życie o którym każdy kłamie na Instagramie, oh
      Złamiemy łóżko nim złamiemy sobie serca, oh
      A ona leży teraz na stole jak oferta, oh
      I wszystko mi mówi że moglibyśmy dziś mieć wszystko
      Lecz obudziłem się z myślą, że nam znowu coś nie wyszło
      A wczoraj miałem taki sen, że mam nad wodą dom
      Śpiewają ptaki w tle jestem tam z tobą stąd... Słychać fale
      Czerwone wisi słońce i nie lata dron
      Niebieskie niebo całkiem dobrze widzę stąd, i nie jest szare
      Śniłem, że jesteśmy gdzieś daleko stąd
      A to co czuję to też wcale nie jest błąd, i nie jest żalem
      I budzę się i znów cię tutaj nie ma ze mną
      A chciałem tylko żebyś była ze mną, na stałe
      Ej, oh, i nie ma cię, ale jest badgal jak Riri
      Szybka jak rari, robi co mówię jak Siri, oh
      Wąska w tali, ciało jak butelka coli
      A ja kupuję działkę jakbyśmy grali w monopoly, oh
      Piję kawkę, ona whisky sour
      Na niebie golden hour
      Zawijam ją jak maki w nori, oh
      Jej ciemne okulary zasłaniają oczy
      Jakby chciała ukryć to co zrobiliśmy w nocy, oh
      Ona tańczy, ja patrzę jakbym siedział w jury
      Potem po tym daje jej wysokie noty, oh
      A szczegóły są pikantne coś jak piri piri
      Motel, hotel, tylne siedzenie toyoty, oh
      Myślę o tym żeby będąc starym umrzeć młodo
      Wiele razy zaczynałem coś na nowo, oh
      I nie skończyć jak milioner w pustej willi
      Nie ma nic gorszego niż samotne polskie zimy
      A wczoraj miałem taki sen, że mam nad wodą dom
      Śpiewają ptaki w tle jestem tam z tobą stąd... Słychać fale
      Czerwone wisi słońce i nie lata dron
      Niebieskie niebo całkiem dobrze widzę stąd, i nie jest szare
      Śniłem, że jesteśmy gdzieś daleko stąd
      A to co czuję to też wcale nie jest błąd, i nie jest żalem
      I budzę się i znów cię tutaj nie ma ze mną
      A chciałem tylko żebyś była ze mną, na stałe

  7. Dzisiaj światowy dzień szczura! Szanujmy te istoty, pomimo ich negatywnych cech!

    1. solty

      solty

      mówisz o amfetaminie?

    2. Wantedmax

      Wantedmax

      Chociaż tyle, że dzień Wielkiego chłopa obchodzimy codziennie

    3. ven1kz

      ven1kz

      Wszystkiego najlepszego 

    4. yeezy.m52b28

      yeezy.m52b28

      z tej okazji walnalem szczurka na dobry dzien

    5. mw2137

      mw2137

      szczur ze strongholda nie zasługuje nawet na szacunek xD

  8. Nick: PolakoVskY* Rodzaj kanału (prywatny/organizacyjny/biznesowy):Prywatny Nazwa kanału: Cyrk z Podlasia Kiedy ostatnio kanał był używany: Jakiś czas temu Czy kanał ma zostać usunięty?: Nie
  9. Gratulacje użytkowniku! Zostałeś wybrany jako dzisiejszy zwycięzca darmowego iPhone 16, konsoli PlayStation 5 lub Samsung Galaxy S25. Aby odebrać nagrodę napisz "Odbieram"

  10. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @pepsiak01 @Giendek @umefor 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @WarninG. @Wr77zeR* @KubiN* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Pavi @Virlaen. @Veon.ogf 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @.franek 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @XQward @ZbyK.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @NetworkTrouble @TeKMistrz 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Mefju4 @kondziolek @AcriZ 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 14. Najbogatszy Gracz: @Argen 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @magazynPL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca)
  11. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @pepsiak01 @Giendek @umefor 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @KubiN* @Wr77zeR* @WarninG. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Virlaen. @Pavi @Linshi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @TheArasik. @.franek 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @NetworkTrouble 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @kondziolek @RFK @grubyyo 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: - 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Kr3dka @Mefju4 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @wodahs 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @magazynPL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Panel domków
  12. Nie wiem o jakiej drugiej osobie mówisz, ja zajmowałem się twoja osoba i na moje polecenie funkcjonariusz Kubsonek użył w twoim kierunku ŚPB oraz wsadził do radiowozu gdzie finalnie Cię podliczyłem. Nikogo innego nie zatrzymywałem. Co do blokowania wejścia do HQ odnosiłem się do wszystkich osób biorących udział w proteście a nie tylko Ciebie. Zresztą, mandat dotyczy twojej animacji w moim kierunku, a nie jakiegoś blokowania. Więcej nie mam nic do dodania, czekam na decyzję Executive Staff.
  13. Witam, Lieutenant PolakoVskY*. Otrzymałem 911 o zamieszce na HQ i podjechałem na miejsce, w celu pokojowego wyjaśnienia sytuacji, jednak nie skutkowało to niczym i dalej "strajkowaliście" blokując przy tym przejście do komisariatu, przez co funkcjonariusze mieli utrudnioną możliwość wejścia na służbę. Tak szczerze to nie wiem co mam tutaj napisać, wstawiłeś sam na siebie dowód w postaci nagrania, gdzie animacją nie jest machanie ręką, a po prostu bicie mojej osoby animacją /bije. Mandat został podliczony zgodnie z taryfikatorem, więc nie widzę sensu tej skargi. Pozdrawiam, tyle ode mnie.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie wydaje mi się aby kierowca był upoważniony do zajmowania postoju TSA
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. kiedy powrót na kasyno 

    1. spokomichas

      spokomichas

      jak wrzucisz przelew na 138228 bo nie ma za co grać po ostatnim xD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin