Skocz do zawartości

PolakoVskY*

Administrator
  • Postów

    329
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PolakoVskY*

  1. Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, kopalnia pomysłów, potrafi nawet rozkodować radio w fordzie mondeo, polecam.
  2. PolakoVskY*

    sprzedane

    Model: Hellion ID: 126746 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 815 km Dodatki: Fele Cena: Offki Coś od siebie: Tak SS’y: https://imgur.com/a/6YOPwba
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Refelek* @Maras. @Pavi 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Virlaen. @Mefju4 @K4fulsky* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @RIPSO @|NT|TrondoZPL 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @vickyxo @KubiNXooN @Krizsuu* 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kondziolek 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Shady Paradise 14. Najbogatszy Gracz: @wodahs 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca)
  4. Spoko wywiad z spokomichasiem, w LV lubi przebywać bo tam jest kasyno
  5. Treść wątku: Login: PolakoVskYY. Nazwa wyświetlana: PolakoVskY* Kategoria: ROZGRYWKA Rekord: Najwięcej gier w kasynie Dowód: https://imgur.com/a/Avxmgql Coś od siebie: Grzegorz Braun
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Jak poniedziałek to... Sok pomidorowy, pomidorowy.

    1. Kendall.

      Kendall.

      Oto prosty przepis na domowy sok pomidorowy:

      Składniki:

      2 kg dojrzałych pomidorów

      1 mała cebula

      1 ząbek czosnku (opcjonalnie)

      1 łyżka cukru (opcjonalnie)

      1 łyżeczka soli

      1 łyżeczka świeżo mielonego czarnego pieprzu

      1 łyżeczka soku z cytryny

      Świeże zioła (bazylia, pietruszka) do smaku

      Sposób przygotowania:

      Przygotowanie pomidorów:

      Dokładnie umyj pomidory. Natrzyj je wrzątkiem, a następnie zanurz na kilka sekund w zimnej wodzie. Dzięki temu łatwiej będzie zdjąć skórkę.

      Obierz pomidory ze skórki i usuń gniazda nasienne. Pokrój na mniejsze kawałki.

      Gotowanie:

      W dużym garnku umieść pokrojone pomidory.

      Dodaj pokrojoną cebulę i, jeśli używasz, czosnek.

      Doprowadź do wrzenia, a następnie zmniejsz ogień i gotuj na małym ogniu przez około 20-30 minut, aż pomidory całkowicie się rozpadną i zmiękną.

      Blendowanie:

      Zblenduj pomidory za pomocą blendera ręcznego lub przełóż do blendera kielichowego i zmiksuj na gładką masę.

      Przecedź masę przez sito, aby pozbyć się resztek skórki i nasion, jeśli chcesz uzyskać bardziej klarowny sok.

      Doprawianie:

      Dodaj sól, pieprz, sok z cytryny i, jeśli używasz, cukier.

      Dokładnie wymieszaj i spróbuj. W razie potrzeby dostosuj przyprawy do smaku.

      Podawanie:

      Sok pomidorowy można podawać schłodzony lub w temperaturze pokojowej.

      Udekoruj świeżymi ziołami.

      Sok pomidorowy można przechowywać w lodówce przez kilka dni. Smacznego!

  8. No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

  9. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Refelek* 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @K4fulsky* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @RIPSO 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @vickyxo 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kondziolek 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Shady Paradise 14. Najbogatszy Gracz: @wodahs 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @magazynPL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Rework sweeper
  10.                                                                                                                                 Super nutka, pozdrawiam :]

     

  11. Witam, Sergeant II PolakoVskY*. Waszą przesiadkę na granicy DM zauważył SWAT Operator, który poinformował nas o tym do jakiego pojazdu się przesiadłeś, Gdzieś na wyjeździe z Los Santos, jednostka która za wami próbowała podążać, owszem zgubiła was. Jednakże dowodzący pościgiem jak i również działaniami SWAT, wydał polecenie o poszukiwaniu was poprzez MDT, zważając na to, że pościg nie był nawet w 1% RP, oraz ciągle wjeżdżaliście na DM. Po sprawdzeniu MDT, lokalizacja wskazała na Whetstone, dlatego sporo jednostek udało się w tamtym kierunku (raczej logiczne), tym samym jako pierwsi wraz z innym SWAT Officerem znaleźliśmy was w pojeździe a ty byłeś jego kierowcą. Nie ja kierowałem radiowozem, ale owszem ja strzeliłem z tzw. "alta". W waszym znalezieniu pomogło nam MDT. Odwołując się do drugiej kwestii, czyli "RP" oraz "rozstawienia kolczatek bez żadnych pytań". Mamy pytać uciekiniera, kiedy rozkładamy kolczatki i czy możemy to zrobić? W czasie pościgu wjechałeś więcej niż 5 razy na DM, jednak gdy SWAT nie dało wam uciec poprzez DM, wybraliście inną drogę. Wracając do zarzutu, kolczatki zostały rozłożone zgodnie z panującymi zasadami pościgowymi, a o RP nie mamy tutaj co mówić, bo pościg był 0RP i sam nie kwapiłeś się do odgrywania go, (wyskakując na hopkach, uderzając w murki, latarnie, wjeżdzając na DM). Reasumując, pościg został wykonany zgodnie z zasadami, nie odgrywamy RP, gdy uciekający ma to RP w poważaniu, a znalezienie Ciebie nie było trudne, jeśli postanowiłeś stać w jednym miejscu na środku drogi, niedaleko miejsca które wskazało MDT. Tyle ode mnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin