Skocz do zawartości

RemV

Gracz
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RemV

  1. RemV

    Buffalo 2.0

    525k i finito z mojej strony
  2. RemV

    Buffalo 2.0

    Jak będziesz chciał to 510k aktualne
  3. RemV

    FCR-900

    Model: FCR-900Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: obojętny Cena: ProponowaćDodatki: Może być czysta, może mieć klucz itd (bez lamp) Coś od siebie: No kupię se fcr na projekt
  4. RemV

    Lock

    Napisałem priv Średnio z nitrem i szkoda zmieniać pomarańczowych lamp bo są koxem, a szukam czegoś pod projekt
  5. RemV

    Lock

    Model: BulletPojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: obojętny Cena: Do dogadaniaDodatki: Najlepiej FT bez nitra, ew baku i jakiś pierdół Coś od siebie: Kupię bulleta 2.2 na obojętnie jakich lampach, nawet redach, zielonych, żółtych, granatowych itd Jak ktoś ma to tutaj bądź na priv pisać
  6. Ma szyby, baki, czy brak?
  7. 250k fcra jeśli cena Ci odpowiada to pisaj
  8. PID: 801Login: RemVNick: RemVOdnośnik do profilu: (przykładowo @Bilu.) @RemVDokładna data odejścia: 16.03.2020Ranga podczas odejścia z organizacji: God of SeaDowód na pobyt w organizacji (wymagane): 16.03.2021(zaległe)Z przykrością informujemy, iż God of Sea @RemV odchodzi z organizacji na własne życzenie.Czy spełniasz wymagania dotyczące powrotów : TakCzy oświadczasz iż zapoznałeś się z zasadami, i w wniosku napisałeś tylko prawdę: Tak
  9. Nie ma pidu w dolnym rogu, jednakże może przejdzie, jak coś proszę o notkę
  10. RemV

    Kupię Bulleta 2.2

    Lampy które mnie interesują to Rubiny/Cyklamen/Purpurowe/Winne/Fresh Model: BulletPojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: Obojętny Cena: No jakieś offkiDodatki: najlepiej FT bez nitraCoś od siebie: No kupię bulleta 2.2
  11. RemV

    Lock

    Dalyj ok
  12. Banshee 2.2 pft na unikatowych lampach fioletowych +250k za bulleta
  13. RemV

    furka do 1,13 kk

    12401 Lampy/licznik fioletowe (unikaty, jaśniejsze niż purpury) 2.2 Ft bez baku, nitra, szyby 60% i LPG 50l. Jakbyś był zainteresowany to pisz śmiało na priv
  14. Wojtuś słońce Oczywiście zapraszam na chlanie, ale mam też nadzieję, że kiedyś nabierzesz chęci i wrócisz 3maj się mordeczko, z fartem
  15. Treść wątku: Zmiana wariantu BansheeLogin: RemVNick: RemVID pojazdu: 12401Na jaki wariant chcesz zmienić: Cabrio z możliwością zamykania dachu (Wariant ze szmacianym dachem) Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne) -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin