Skocz do zawartości

RemV

Gracz
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RemV

  1. 18.02.2018 Z przyjemnością informujemy,iż Prezenter Radiowy @FokaBezOka otrzymuje awans na range Starszy Prezenter.Gratulacje!
  2. Yosemite,silnik 1.6 up 1/2 hydra przeb okolo 2k i lpg 50l Cena:225k
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Model: Sabre V-Max: 195 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 4.2k Usterki: ---- Cena: Licytacja od 50k MP:1k KT:120k ID: 941 Kolor: Szary Tuning: UP1,kolorwe felgi,niebieski licznik,ogranicznik Kolor świateł: --- SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE, podpis gracza) RemV
  7. Model: Jester V-Max: 175 Pojemność silnika:1.8 Przebieg: 3.8k Usterki: --- Cena: Licytacja od 50k MP:1k KT:125k ID: 12077 Kolor: granatowy Tuning: full wizu,lpg 25l i kolorowe felgi Kolor świateł: --- SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE, podpis gracza) RemV
  8. Like dane,liczę na wygraną <3
  9. Nick(w grze): RemV Wiek: 17 lat Mikrofon: mam Steam link: http://steamcommunity.com/profiles/76561198272653345/
  10. RemV

    Baj baj.

    Ale w CS 1vs1 pogramy jeszcze? Wiesz gdzie mnie szukać CJ
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Na mumble jest zakaz nagrywania rozmów. Byłem przy tym zajsciu...wiesz do czego doszedłem? Jesteś zwykłym prostakiem,który nie potrafi się odzywać do kobiet. Wiesz co jest najlepsze? Ona chciała Ci tylko pomóc...
  13. Pomysł według mnie jest okey. Znam Cie i wiem,że byś się nadał aby prowadzić tą frakcje.
  14. RemV

    Pokaż swoją twarz

    Zjarana Maddie Trzymaj:
  15. RemV

    Takie dwa w jednym xD

    My zawsze mamy kontakt ????????????????????
  16. Haha,od 8 roku życie się gra w metina,najgorzej jak Kowal coś spalił...już pobieram Rozwale all
  17. RemV

    Kupię baze organizacji!

    Ja mam na sell największą wille w Los Santos-sa tam korty tenisowe,3 bramy wjazdowe i mega budynek.Koszt 1 doby to 600 pln
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin