Skocz do zawartości

nexon.

Gracz
  • Postów

    57
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez nexon.

  1. Model: Deluxo ID: 76987 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 9803,1 Dodatki: Lampy i Licznik RUBINY, LPG 75, rejka Cena: 425k do negocjacji. Coś od siebie: Fajna niestandardowa furka, fajne lampki i fajny vmax SS’y:
  2. nexon.

    Nabij sobie Repke V2.

    narkotikų narkotikų
  3. @UltraKnur9000 @PabloGamingFC jazda.
  4. nexon.

    Konkurs na 15.000PLN

    Zbieram na powiększenie silnika w furce
  5. @UltraKnur9000 @PabloGamingFC cyk cyk pyk, niunia ładuj się po koc
  6. nexon.

    Nabij sobie Repke V2.

    jak dasz lajka jutro znajdziesz 100zl
  7. dasz szluga oddam jutro czekam na palarni

    1. Kwiatekxponton

      Kwiatekxponton

      zara gołębiem ci wyśle

       

  8. nexon.

    Kupię coś do 480k!

    Model: Mile widziane elegy Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: - Cena: do 480k Dodatki: Lampy mile widziane Coś od siebie: Kupię auto do 480k, mile widziane elegy ale rozważę wszystko.
  9. Witam wszystkich zainteresowanych! Przychodzę z propozycją przeniesienia pracy lawet (TransMax - Containers) do centrum mapy, czyli Red County1. Praca lawet aktualnie znajduje się w Las Venturas oraz Los Santos. Są to lokalizacje dla wielu osób nie wygodne. Proponuję połączyć obie lokalizacje i stworzyć główną siedzibę na przykład w Blueberry, które jak wiemy aktualnie stoi "puste", ponieważ przeniesiono siedzibę SARA. Dojazd do celów nie różnił by się wtedy zbytnio czasem i byłby bardzo zbliżony. Jesteś za? Zostaw podpis na ten wątek w postaci komentarza zawierającego twój nick oraz opcjonalne kilka słów od siebie! Pozdrawiam. (Liczę też na kilka słów od administracji ) 1 - Zaznaczone kolorem czerwonym na załączonym obrazku.
  10. @Kwiatekxponton @PabloGamingFC. Wesołych świąt mordeczki
  11. nexon.

    KONKURS O 90K PLN!

    biorę udział @Kwiatekxponton @PabloGamingFC
  12. nexon.

    Kupię auto do 400k!

    Model: Mile widziane elegy Pojemność silnika: 1.6 + Przebieg pojazdu: Bez znaczenia. Cena: Maksymalnie 400k Dodatki: Mile widziane lampki Coś od siebie: Kupię autko do 400k, najbardziej interesuje mnie elegy, ale wszystko wezmę pod uwage, mile widziane też niestandardowe lampy.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. nexon.

    @LOCK

    65k + Flash 1.6 spojler,progi,wloty,zderzaki,wydech,licznik ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin