Skocz do zawartości

n.iko.

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez n.iko.

  1. n.iko.

    -

    4.5 trade
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Login: NicoBellic Nick: n.iko. ID pojazdu: 3086 Na jaki wariant chcesz zmienić: Softop (składany dach) Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/a/sGXTo0D
  4. Login: NicoBellic Nick: n.iko. ID pojazdu: 3086 Na jaki wariant chcesz zmienić: Softop (składany dach) Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/a/sGXTo0D
  5. Login: NicoBellic Nick: n.iko. ID pojazdu: 3086 Na jaki wariant chcesz zmienić: Softop (składany dach) Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/a/sGXTo0D
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick: n.iko PID: 223706 Data wpisania na czarną listę: 28.11.2025 Powód wpisania na czarną listę: wprowadzanie nieodpowiedniej atmosfery, brak współpracy z liderem, prowokacje na czacie organizacji, zatajania informacji. Coś od siebie: Hej, chciałbym napisać w sprawie mojej BL w organizacji. Zdaję sobie z tego sprawę (i) dostałem ją słusznie za swoje zachowanie oraz lekceważenie szans które wielokrotnie dostawałem od Lidera organizacji. Chciałbym wyrazić skruchę, oraz przeprosić w moim imieniu członków organizacji których prowokowałem, i z którymi nawiązywałem złą atmosferę, oraz oczywiście samego Lidera. W organizacji zawsze czułem się dobrze. Poznałem tam ludzi, z którymi świetnie mi się grało i z którymi miałem naprawdę dobry vibe. Jestem w pełni świadomy że swoje błędy popełniłem na własne życzenie. Jeśli dostanę szanse na powrotne dołączenie w szeregi organizacji Extreme, mogę obiecać że nie zawiodę – ani członków jak i Lidera. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, ponieważ zależy mi na budowaniu kolejnych znajomości w org oraz utrzymywaniu dobrej atmosfery wokół członków. Oczywiście jestem też świadomy że od mojego wydalenia z organizacji nie minęło dużo czasu, jednak naprawdę zależało mi na powrocie i nie chciałem dłużej z tym zwlekać. Pozdrawiam cały zarząd Extreme jak i samego Lidera.
  8. dobra offa, ale 480 w gotówce w grze :p
  9. Model: YPZ-900 ID: 153308 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 620km Dodatki: moduł UP1, tablica rejestracyjna ( N ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, aplikacja 'Eatsy' Cena: offki póki co Coś od siebie: ładny motorek, idealny pod eatsy :p SS’y: https://imgur.com/a/FH99Am3
  10. dzisiaj nie rozdaje autografow sory
  11. jednak jeszcze jester aktualny :p czekam na offy
  12. spoczko offa, wbij na serwer to zrobimy trade
  13. Model: Jester ID: 115769 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3744.1km Dodatki: felgi (1079), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( 1niko1), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%) Cena: offki Coś od siebie: ładny jesterek dsd SS'y: https://imgur.com/a/3Y2erYK
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin