Skocz do zawartości

VisperBoom

Gracz
  • Postów

    157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez VisperBoom

  1. Burger shot ls obok przecho Lokalizacja Marina
  2. Jak ja fv szby20,atrapa,up3,2.0,up1 za 440k A Ty za swojego chcesz 500k normalnie$@%@^!
  3. 900k po sell nie chce stracic
  4. sam perek warty 17-20k,waldek1,5k-2k,moonbimy,10k strimlajn z 5k
  5. daj ci za to10k więcej nie dmam
  6. oddaj prawko @Hinox jusz nie bende
  7. Model: moonbim, waldek, motul, kładisz, deluxo z pszyszłościID: 26361 37858 72634 73530 73928 74008 71947 57604 69924 70108 70880 71171 71945 Pojemność silnika: moonbim 1.4 // perek 1.6 // waldek 1.4 // motul 1.6 // quad 1.4 // DELUXO 2.2Przebieg pojazdu: od 4k do 100kDodatki: felgi (1083), moduł UP1, tablica rejestracyjna (HYPETALK), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby20% ////// perek ma szyby40%Cena: nie znam sięCoś od siebie: Piękne auta moge sprzedac wraz z domem z dachemSS’y: https://imgur.com/a/a4cRmVd
  8. Deluxo 2.2 szyby20,up1,LAMPY,licznik,klucz,lpg 75 i bak chyba 50
  9. Treść wątku:Model: -Pojemność silnika:-Przebieg pojazdu: -Cena: do 50k może być mniejDodatki:-Coś od siebie: Kupie fajny motol
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin