Skocz do zawartości

federer

Gracz
  • Postów

    956
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez federer

  1. Słabiutko, w prywatnych wiadomościach mam o wiele lepsze oferty.
  2. Model: Jester ID: 4521 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~15k Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), felgi (1081), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, system ABS, przyciemnienie szyb 40%. Cena: Czekam na oferty, jeśli będzie średniawa, to pojazd zostanie obok mojego 468, hehe ;-) Coś od siebie: Jester na niskim ID, szamaragdowe lampki, baki 90/75. SS’y: poniżej w spoilerze
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Spoko start, zapomniałem wspomnieć o ABS c;
  5. trzymaj się Frapisuwa!
  6. Model: Turismo ID: 47662 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (TIRAMISU), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, ABS, 2x kluczyk Cena: Oferty. Mogą być też w wymianach, ale jeśli już, to interesują mnie tylko pojazdy na niskim ID/unikatowych lampkach. Coś od siebie: Śliczne Turismo na purpurowych lampkach, brakuje UP2, nitra, baki 35/75. Wystawiam poglądowo. SS’y: Poniżej w spoilerze ;-)
  7. Nie ma, zapomniałem dopisać ;p
  8. Model: Turismo ID: 47662 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (TIRAMISU), niestandardowe lampy (███)), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, 2x kluczyk Cena: Oferty. Mogą być też w wymianach, ale jeśli już, to interesują mnie tylko pojazdy na niskim ID/unikatowych lampkach. Coś od siebie: Śliczne Turismo na purpurowych lampkach, brakuje UP2, nitra, baki 35/75. Wystawiam poglądowo. SS’y: Poniżej w spoilerze ;-)
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Dobra robota, przyjemnie się czytało. Oby tak dalej!
  11. Jeden z lepszych wywiadów, jakie tutaj widziałem. Dobra robota i oby tak dalej!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin