Skocz do zawartości

federer

Gracz
  • Postów

    956
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez federer

  1. Cześć! Z tej strony Redaktor @mambaa z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu, którego udzielił mi Support @Dawidosa. Miłego czytania! mambaa: Witam, z tej strony Redaktor mambaa z Redakcji 4Life News. Czy masz ochotę na udzielenie mi wywiadu? Dawidosa: Witam, z tej strony Starszy Przewoźnik Dawidosa z Transport of San Andreas. Tak, z chęcią odpowiem na kilka twoich pytań. mambaa: No i super! Zacznijmy od standardowego pytania, czy możesz opowiedzieć nam coś o sobie? Dawidosa: No to zaczynając, mam na imię Dawid, pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego i tym roku kończę swoje 18 urodziny. Na co dzień uczęszczam do liceum ogólnokształcącego na kierunku społeczno-prawnym. Z zainteresowań mógłbym wymienić motoryzację, fotografię, jak i prawo. W swoim życiu miałem również krótki okres nauki w technikum o profilu informatycznym, lecz z tego zrezygnowałem, właśnie na rzecz prawa. Jestem osobą szczerą, pomocną, również otwartą na nowe znajomości, jak i na te stare, gdyż znajomi pełnią w moim życiu kluczową rolę. mambaa: Co sprawiło, że zamieniłeś informatykę na rzecz prawa? Dawidosa: Po ukończeniu gimnazjum chciałem się uczyć w kierunku informatycznym ze względu na to, że właśnie informatyka była taką moją małą sympatią, czy zainteresowaniem. Po tym, jak minęło pół roku, zauważyłem, że nauka w tym kierunku mi nie sprzyja, a z racji tego, że wielokrotnie uczęszczałem na spotkania z radcami prawnymi oraz udzielałem się w sprawach prawno-sądowych pomyślałem, czemu by nie spróbować swoich sił w tym kierunku? Od tamtej pory poszerzam swoją wiedzę w kierunkach humanistycznych, z zamiarem uczęszczania na studia prawne. mambaa: Wspomniałeś też, że interesujesz się motoryzacją i fotografią, opowiedz nam, skąd wzięły się u Ciebie takie zainteresowania? Dawidosa: Dobrze, no więc te dwa zainteresowania w moim życiu pojawiły się już długi czas temu. Zaczynając od motoryzacji, w wieku 6 lat miałem swój „pierwszy raz”, gdy siadłem za kierownicą samochodu. Strasznie polubiłem to uczucie, wraz z kolejnymi latami wsiadałem na pojazdy coraz większe gabarytowo. Zaczęło się także majsterkowanie przy własnych samochodach, drobne wymiany części oraz ich serwisowanie. Teraz odnosząc się do fotografii, źródło tej pasji pojawiło się mniej więcej w 2013 roku, wtedy to pierwszy raz na weselu miałem możliwość operowania kamerą, jak i aparatem. Za małego pokochałem to, w 2017 roku zainwestowałem większą sumę w tę pasję i od tamtej pory witałem jako fotograf na wielu przyjęciach, jak i uroczystościach. Nie uważam siebie jako wybitnego, lecz kilka nagród oraz wyróżnień w tej dziedzinie udało mi się uzyskać. mambaa: Rozumiem, czy masz jakieś marzenia, bądź też cele, do których spełnienia dążysz? Dawidosa: Marzenia... Miałem ich wiele, największym z nich na tę chwilę jest założenie własnej kancelarii prawnej w swoim województwie wraz z małą działalnością związaną w branży fotograficznej. Mniejszymi marzeniami może być kupno swoich wymarzonych samochodów z racji bycia sympatykiem motoryzacji, której zawsze będę oddany. mambaa: Dobrze, przejdźmy teraz do życia serwerowego... Czy pamiętasz, kiedy oraz w jaki sposób trafiłeś na 4Life'a? Dawidosa: Na serwer dołączyłem 25 sierpnia 2018 roku, a trafiłem na niego z polecenia mojego serdecznego przyjaciela. Do tamtego momentu całkowicie nie wiedziałem o istnieniu platformy, jaką jest MTA, a tym bardziej serwera 4Life. Długo wzbraniałem się z wejściem na serwer, bo nie wiedziałem, co tam zastanę, lecz po pierwszym wejściu całkowicie zmieniło się moje postrzeganie na ten temat. Szybko wczułem się w klimat gry, jak i całego serwera i czerpałem z tego dużo radości. mambaa: Spędziłeś na serwerze już ponad 1800 godzin, jak wygląda sprawa z twoim majątkiem? Jakie posiadasz pojazdy? Czy jesteś w stanie je wycenić? Dawidosa: Jak na ilość czasu, który spędziłem na serwerze, to mój majątek jest raczej skromny, bo wyceniam go na około 2,6kk. Na serwerze posiadam dwa pojazdy, mianowicie Elegy 2.2, które posiadam już przez prawie rok oraz Manane 1.4, której używam, gdy chce się zrelaksować wolną jazdą przez ulice San Andreas. Elegy wyceniam na około 1,2kk, z racji na tuning, jaki posiada, natomiast Manana jest autkiem, prawie że czystym poza małymi dodatkami i jej wartość to około 40k. Reszta majątku to pieniądze, które przechowuje w bankomacie. mambaa: Nie taki skromny ten majątek. Na początku naszej rozmowy przedstawiłeś się jako Starszy Przewoźnik Dawidosa z Transport Of San Andreas, jak długo już jesteś w tej frakcji? Czy należysz do jakichś dodatkowych oddziałów? Dawidosa: Tak, wszystko się zgadza. Do szeregów frakcji dołączyłem w kwietniu 2020 roku i pełnię w niej funkcję do dnia dzisiejszego. W tym czasie niestety musiałem odejść z frakcji na cztery miesiące z przyczyn prywatnych, lecz powróciłem do niej w połowie listopada tego samego roku i od tego momentu jestem w niej nieprzerwanie. Sprawa z oddziałami wygląda tak, że przynależę do dwóch, mianowicie do Eskorty VIP, która odpowiada za wynajem przejazdów limuzyną, jak i do Transportu Lotniczego, w którym przewozimy ludzi drogą powietrzną po całym stanie. Posiadam również ukończone dwa kursy, pierwszą pomoc przedmedyczną, jak i kurs na kierowanie autobusem. mambaa: Czy jesteś członkiem jakiegoś z biznesów? A może planujesz dołączyć do jednego z nich? Dawidosa: Na ten moment nie jestem członkiem żadnego z biznesów i raczej nie planuje tego zmieniać, ze względu na to, że przybyłoby mi jeszcze więcej obowiązków, przez co nie mógłbym przykładać się do niego z należytą sumiennością. mambaa: Wspomniałeś o obowiązkach... W ostatnich wynikach rekrutacji na rangę Support mogliśmy ujrzeć twój nick, czego Ci serdecznie gratuluję! Jaka była twoja reakcja na tę wiadomość? Dawidosa: A dziękuje Ci za gratulacje! Będąc szczerym, to po ujrzeniu wyników byłem zdziwiony, bo nie spodziewałem się, że do czegoś takiego mogłoby dojść, że miałbym okazję pełnić taką posadę. Niezwykle się cieszyłem, przez cały wieczór nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę! mambaa: Pełnisz rangę Supporta już od kilku dni, czy twoja rozgrywka zmieniła się w jakimś większym lub mniejszym stopniu? Dawidosa: Moja rozgrywka zmieniła się o jakieś 180°, zacząłem bardziej pomagać graczom oraz zdobyłem większe interakcje z nimi. Znacznie mniej czasu spędzam na służbie we frakcji, ze względu na to, że przez większość czasu staram pełnić się posługę supporta. Polubiłem jeszcze bardziej współpracę z innymi graczami, zwłaszcza w tych momentach, gdy mogę im pomóc, a nie tylko ostrzegać lub karać. mambaa: W porządku. Jesteś członkiem organizacji Olimp, jak długo już tam jesteś i co nam możesz o niej powiedzieć? Jaka panuje u Was atmosfera? Dawidosa: W organizacji Olimp jestem dopiero niecałe 1,5 miesiąca, więc dużo na jej temat niestety nie mogę powiedzieć. Jako organizacja mamy niezwykle dużo autek, tutaj każdy znalazłby coś dla siebie, a co do atmosfery, to nie mogę powiedzieć na jej temat nic złego, bo jest idealna. mambaa: Czy chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze, a może czujesz się już spełniony? Dawidosa: Raczej nie uważam się na serwerze za spełnionego, chciałbym bardzo zdobyć samochód, jakim jest Turismo, jest to takie małe serwerowe marzenie, by mogło stać wraz z moim Elegy. Chciałbym osiągnąć jeszcze wyższe rangi we frakcji TSA, gdyż zawsze chciałem w niej pracować i, gdy mam tę okazję, to nie chce jej zaprzepaścić. Na serwerze chciałbym osiągnąć swój zamierzony cel, a następnie „żyć w spokoju”. mambaa: W takim razie życzę Ci powodzenia! Nasza rozmowa powoli dobiega końca, chciałbyś może kogoś pozdrowić? Dawidosa: Dziękuje Ci bardzo! A pozdrowić chciałbym oczywiście Ciebie za to, że chciałeś przeprowadzić ze mną wywiad, @zloty113 oraz @Frapis. Chciałbym także pozdrowić całą frakcję TSA oraz organizacje Olimp! mambaa: Dziękuję Ci za miłą rozmowę oraz przyłączam się do pozdrowień! Trzymaj się! Dawidosa: Siemka! Mam nadzieję, że wywiad się Wam podobał, pozdrawiam! Autoryzował: @Blender.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. federer

    lock

    Na serwerze mam o wiele lepsze oferty c;
  4. federer

    Cometa

    Model: Comet Pojemność silnika: 2.0 - 2.2 Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: dogadamy się Dodatki: Zależy mi na jakichś lampkach. Coś od siebie: Oferty pod tematem, bądź PW.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. federer

    lock

    Nazwa nieruchomości: Domek z Podjazdem ID nieruchomości: 617 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Palomino Creek Cena: Licytacja SS’y: poniżej w spoilerze Coś od siebie: Spory podjazd, opłacony do 14 marca. Jeśli cena mnie nie zadowoli, domku nie sprzedam.
  8. federer

    lock.

    Sprzedane dla Pana wyżej. Można @LOCK.
  9. federer

    lock.

    no jeszcze ciut i myślę, że stalek znajdzie nowego właściciela
  10. federer

    lock.

    oferta z serwera - 90k
  11. Ciekawy wywiad, przyjemnie się czytało :-)
  12. federer

    lock.

    Vincent sprzedany, został Stallion:)
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. federer

    lock.

    Model: Stallion ID: 1035 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 820km Dodatki: felgi Cena: oferty Coś od siebie: Jeśli cena mnie nie zadowoli, pojazdu nie sprzedam. SS’y: poniżej w spoilerze
  15. Cześć! Z tej strony Młodszy Redaktor @mambaa z Redakcji 4Life News. W dniu dzisiejszym chciałbym Wam zaprezentować wywiad, który przeprowadziłem z @Aza*. Miłego czytania! mambaa: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor mambaa z Redakcji 4Life News. Czy chciałabyś udzielić mi wywiadu? Aza*: Witam! Pewnie, pytaj śmiało, o co chcesz. mambaa: Świetnie, no to zacznijmy standardowo, czy możesz opowiedzieć coś o sobie? Aza*: No cóż, to zacznijmy od początku. Mam zaraz 21 lat i mieszkam w dość małej miejscowości w województwie wielkopolskim. Obecnie uczę się na jednym z polskich Uniwersytetów na kierunku biologii stosowanej. Jestem także członkinią organizacji ZHP, gdzie pełnie rolę instruktorki w jednym z Hufców. Uważam się za dość pomocną i miłą osobę, lecz każdy może mieć inne zdanie. Ogólnie zawsze staram się pomóc, jeśli mam taką możliwość. Od kilku lat interesuję się ratownictwem medycznym i stopniowo poszerzam swoją wiedzę o dodatkowe informacje w miarę możliwości. To chyba wszystkie takie ciekawsze rzeczy o mnie. mambaa: Opowiedz nam nieco więcej o ZHP, myślę, że spora część naszych czytelników może nie wiedzieć, co to jest. Aza*: ZHP, czyli Związek Harcerstwa Polskiego to organizacja mundurowa zajmująca się głównie wychowaniem oraz zapewnianiem pewnego rodzaju rozrywki dla młodych ludzi. Różnego rodzaju obozy, biwaki, gry terenowe czy inne wyjazdy są raczej dość często organizowane, przez co można nauczyć się wielu przydatnych rzeczy. Między innymi jest to dyscyplina, która jest wszechobecna w ZHP. Stopnie, sprawności, które można zdobywać, są mega fajną alternatywą do motywacji samego siebie, aby udoskonalać swoje umiejętności. Sama atmosfera panująca w organizacji jest wspaniała, bo tam nie ma sytuacji, że ktoś kogoś nie lubi. Osobiście prowadzę własną drużynę, która liczy 17 osób. Nie jest to łatwe zadanie, lecz bardzo odpowiedzialne i wymagające kreatywności. Opowiadać można o tym dużo, ale nie starczyłoby na to czasu. mambaa: Faktycznie spoko sprawa! Wspomniałaś o tym, że uczysz się na jednym z polskich uniwersytetów na kierunku biologii stosowanej, co sprawiło, że wybrałaś akurat ten kierunek? Aza*: Jakoś od zawsze interesowała mnie biologia i to raczej z tego przedmiotu dostawałam najlepsze oceny. Wybór kierunku na studia to nie łatwa rzecz i w moim przypadku również nie był to łatwy wybór. Na maturze pisałam biologię oraz chemię jako rozszerzenia, więc myślę, że był to główny czynnik decydujący o moich obecnych studiach. mambaa: Jasne, zgadzam się w 100%. Interesujesz się ratownictwem medycznym, skąd wzięło się u Ciebie to zainteresowanie? Aza*: To ciężko określić skąd mi się to wzięło. Czytając sobie wszystkie nowinki o tematyce ratownictwa, zaczęło mnie to interesować. Może to też zabrzmieć głupio, ale po części przyczyniły się do tego gry komputerowe, w których to nie raz, ani nie dwa były różne wzmianki właśnie o pierwszej pomocy. Na innym serwerze platformy MTA także pełniłam funkcję ratownika medycznego we frakcji medycznej. Myślę, że to po prostu przyszło mi z czasem, nie ma tutaj chyba jednego czynnika. mambaa: Dobrze, czy posiadasz jakieś marzenia, do których spełnienia dążysz? Aza*: Zapewne tutaj mogłabym powiedzieć, że chciałabym mieć piękny dom, sporo pieniędzy, samochód i dobrą pracę, jak większość ludzi. Ja mam chyba trochę inne marzenia. Uważam, że nie sam cel lub marzenie jest ważne, a bardziej to jak do tego marzenia dotrzesz. Nie sposób jest zdobyć to, czego tak bardzo chcesz, pomijając wszystkie schodki po drodze. Bardzo często łapie się na tym, że sam cel nie sprawił mi tyle emocji i radości co droga, która do niego prowadziła. Odpowiedziałam Ci chyba trochę omijająco na to pytanie, ale większych marzeń nie posiadam. Moim marzeniem i celem jest bycie szczęśliwym i robienie zawsze tego, co się chce. mambaa: Prywatnie dowiedzieliśmy się o Tobie wiele, więc przejdźmy teraz do życia serwerowego... Kiedy i jak to się stało, że trafiłaś na 4Life'a? Aza*: Patrząc na mój profil na forum, stało się to dokładnie 23 lipca 2018 roku. Tutaj dopowiem taką ciekawostkę, o której dowiedziałam się niedawno - jeden z supporterów na serwerze dołączył na serwer w tym samym dniu co ja (różnimy się zaledwie niecałą godziną), chętnych zapraszam do zgadywania nicku tego Pana w komentarzu! Wracając do pytania, niekoniecznie pamiętam okoliczności, w jakich pojawiłam się na serwerze. Domyślam się, że któryś moich znajomych namówił mnie do wejścia tutaj i tak oto powstało to konto. O szczegółach niestety nie opowiem, bo ich nie znam. mambaa: W porządku, a pamiętasz może, jak wyglądały twoje początki z serwerem? Czy były one dla Ciebie w jakimś stopniu trudne? Aza*: Standardowo pierwszą pracą był magazynier i w tym chyba nic dziwnego. Pamiętam też, że udało mi się zwiedzić siedziby wszystkich frakcji i pooglądać je od zewnątrz. Zapamiętała mi się taka jedna sytuacja z pewnym administratorem. W momencie, gdy wraz ze znajomym zwiedzaliśmy HQ, udało nam się dostać na parking, na którym wtedy jeszcze stały lawety SAPD. Z parkingu podziemnego pod budynkiem akurat wyjeżdżał funkcjonariusz, więc zapytaliśmy się, czy moglibyśmy pozwiedzać wszystko od środka. Ku naszemu zaskoczeniu policjant wysiadł z radiowozu, a po chwili nad jego nickiem pojawił się czerwony napis niewróżący nic dobrego, ponieważ dostaliśmy kick'a z powodem "WNTZ". Oczywiście jeszcze wtedy rozwinięcie skrótu nie było nam znane i byliśmy oburzeni całą sytuacją. Oczywiście nick administratora znam, ale nie będę go przywoływać. Nie wiem też, czy była to moja pierwsza styczność z serwerem, czy druga, lecz na pewno jedna z pierwszych. mambaa: No to nieźle! Na serwerze spędziłaś już ponad 500 godzin, jak się ma sprawa z twoim majątkiem? Posiadasz jakieś pojazdy, czy nie przykuwasz do tego jakiejś większej uwagi? Aza*: Jeśli chodzi o pojazdy, to od zawsze miałam ogromny sentyment do Buffalo. Ostatnio po dosyć dziwnych negocjacjach udało mi się zakupić ten pojazd za ceną około 750k. Oprócz tego posiadam jeszcze jakieś dwa auta, które nie są warte, myślę więcej niż 50k. Do majątku nigdy nie przykładałam dużej wagi, gram raczej dla rozrywki i dla frakcji. mambaa: Frakcja... skoro już o niej wspomniałaś, to należysz do San Andreas Medical Department, zgadza się? Aza*: Dokładnie, aczkolwiek to nie była moja pierwsza frakcja na tym serwerze. mambaa: O proszę. Do jakiej frakcji należałaś wcześniej? Aza*: Pierwszą moją frakcją było SAPD, czyli serwerowa jednostka policji. Byłam wtedy pod innym nickiem i uzyskałam stopień Police Officer II. Na początku była to dla mnie dosyć duża nowość, ponieważ nigdy wcześniej nie byłam na takim stanowisku. We frakcji panuje duża dyscyplina, a zasady tam panujące są dość rygorystyczne, lecz z pewnością jest to potrzebne do prawidłowego działania tej frakcji. Niestety po krótkim czasie stwierdziłam, że pilnowanie porządku nie jest dla mnie i po zaledwie dwóch, bądź trzech miesiącach opuściłam frakcję. mambaa: Właśnie miałem pytać o powody Twojego odejścia, ale już na to odpowiedziałaś, więc wróćmy do SAMD... Opowiedz nam co nieco o frakcji, jak długo już tam jesteś i jaki pełnisz stopień? Aza*: Obecnie jestem na stopniu Lekarza Specjalistycznego. Akademię ukończyłam w grudniu poprzedniego roku z wynikiem, uważam bardzo dobrym, ponieważ awansowałam od razu na Lekarza Ratunkowego, pomijając Ratownika Medycznego. W ostatnim czasie udało mi się także objąć funkcje szkoleniowca SRM. Jak wiadomo SAMD to jednostka pogotowia ratunkowego i to jest nasze główne zajęcie. Każdy z pracowników ma wiedzę z zakresu ratownictwa medycznego i nie tylko. Do naszych głównych zadań należy wyjeżdżanie na zgłoszenia oraz hospitalizacja pacjentów na szpitalu. O tym, że nie jest to łatwe zadanie, można się przekonać, pisząc do nas podanie. Codziennie na służbie spotykamy różne przypadki i pomimo wiedzy nie zawsze udaje się uratować drugą osobę. To jest już ta gorsza strona bycia w SAMD. Można by wiele o tym opowiadać i jeszcze więcej pokazać, ale wywiad nie jest o tym. mambaa: Rozumiem. Kilka dni temu zostałaś także próbnym Dyrektorem Biura Prasowego SAMD, czy możesz napisać, czym zajmuje się takie biuro i jak na ten moment wyglądają Twoje obowiązki? Aza*: Na chwilę obecną do moich obowiązków należy odbudowa Biura Prasowego i postawienie tego ponownie na nogi. Od kilku dni skupiam się na wprowadzeniu zmian, aby znów móc prężnie działać. Myślę, że już niebawem będziemy mogli czytać artykuły od nowych Redaktorów Biura Prasowego. Będziemy się także starać stopniowo poprawiać i udoskonalać nasze umiejętności pisarskie. mambaa: W takim razie życzę Ci powodzenia w odbudowie Biura! Porozmawiajmy teraz o biznesie, należysz do jakiegoś? Aza*: Teraz już tak, dosłownie od niedawna jestem w 41.St Mechanized Infantry Division. To dla mnie nowość, więc za dużo niestety o tym nie opowiem. mambaa: Nie ma problemu, powoli będziemy zbliżać się ku końcowi naszej rozmowy, lecz chciałbym Cię jeszcze zapytać o organizacje. Jesteś członkinią organizacji Network Trouble, co możesz o niej powiedzieć, jaka panuje u Was atmosfera? Aza*: Cóż, liderem organizacji jest Pan @|NT|TrondoZPL, który radzi sobie na tej funkcji bardzo dobrze. Atmosfera jest bardzo rodzinna, bo większość osób po prostu się zna i dobrze dogaduje. Stawiamy raczej na pomaganie sobie niż na kłótnie i spory. Organizacja jest dość nowa, ale nie uważam, że jest przez to jakaś gorsza. Oczywiście zapraszam serdecznie osoby chętne do dołączenia do organizacji! mambaa: Bardzo Ci dziękuję za udzielenie mi wywiadu, życzę wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, jak i na serwerze! Czy chciałabyś może kogoś pozdrowić? Aza*: No pewnie! Pozdrawiam oczywiście @Ferdel1111, @Byialy, @Tadziu, @Skansen oraz @Marcysia! mambaa: Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dołączyć się do pozdrowień. Trzymaj się! Aza*: Strzała! Dziękuję bardzo za przeczytanie wywiadu. Autoryzował: @Dudziak
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin