Skocz do zawartości

federer

Gracz
  • Postów

    956
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez federer

  1. federer

    S4

    trzymaj się ;-)
  2. federer

    Nabij sobie Repke V2.

    oddane i oddam, jak zawsze
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Hej, z nudów postanowiłem stworzyć spis wszystkich poradników dostępnych na forum, przejrzałem je całe i nie znalazłem nic takiego, więc pomyślałem, że warto taki zrobić Jak rozpocząć grę na serwerze? Rejestracja i aktywacja konta w grze Oficjalna lista skrótów i skrótowców używanych na serwerze 4Life Jak wykonać przelew w banku? Jak zrobić binda? Jak edytować binda? Jak wkleić loga? Jak sprawdzić logi? Jak sprawdzić swój serial? Jak wykonać akcję RP? Poradnik cwaniaka Wysyłanie zgłoszeń pod 911 Bindy na dodatkowych przyciskach myszy Strefa DM - Kompendium Wiedzy W jaki sposób działa kasyno? Gdzie znaleźć screenshot'y z MTA? Jak sprawdzić kto nadał nam karę? Jak pisać kolorowo na czacie organizacji? Jak stworzyć okienko z dodatkowym czatem? Jak poinformować administrację o złamaniu regulaminu? Poradnik odnośnie kopalni Jak zbindować kopanie na boczne przyciski myszy? Praca na kopalni za pomocą pada Jak zmienić przyciski na klawiaturze odpowiadające za kopanie węgla? Jednoczesne kopanie i oglądanie filmu na jednym monitorze Jak kopać i oglądać (Netflixa, HBO) na jednym monitorze Oglądanie filmów z napisami poza playerem - jedna z najlepszych metod. Wygodniejsza praca - duży blip "C" Poradnik dotyczący aplikacji eTransporter Praca nurka - lepsza widoczność, szybsze wysiadanie Cennik montażu oraz demontażu (warsztat tuningowy/niestandardowy/komponenty/wulkanizacyjna) Prędkości maksymalne pojazdów (2020) Ceny katalogowe pojazdów Lampy dostępne na serwerze Działające halogeny Ceny komponentów w warsztacie tuningowym i warsztacie z komponentami Spis malowań pojazdów (paintjob) Jak zrobić negatyw w samochodzie? ID modeli pojazdów na serwerze ID tune zderzaków/wydechów/progów/wlotów Wheel Arch Angels Wygląd/ID/cena wszystkich dostępnych wydechów Prawidłowe ceny pojazdów wystawionych na giełdach *1.6 i 2.2 FT* (2020) Wloty na dach bez białych pasów do Elegy, Sultana, Flasha, Stratuma, Jestera, Uranusa! Jak łatwo sprawdzić RGB dodatków w bazie pojazdów? Automatyczny kalkulator cen oraz sprawdzanie v-maxu pojazdów Kalkurator wartości pojazdów v2 Jak zabezpieczyć swoje konto? Jak zabezpieczyć swoje konto w panelu gracza? Jak nie zostać oszukanym przy kupnie/sprzedaży/wymianie pojazdu? Jak poprawnie kupić, sprzedać żeby nie zostać oszukanym przez innego gracza oraz złożyć reklamację punktów premium? Jak dodać 4Life do listy serwerów Mumble? W jaki sposób usunąć błąd certyfikatu? Jak włączyć nakładkę na Mumble? Jak naprawić niedziałającą nakładkę Mumble? Dodatkowa nakładka Mumble Najszybsze zmienianie kanałów na Mumble Jak wyłączyć powiadomienia na Mumble? Widok minimalny Mumble Jak dodać hasła do Mumble? Plumble - czyli Mumble na telefon Jak dodać hasła do Plumble? Jak napisać dobre podanie w rekrutacji na rangę Support? Jak wklejać kary z listy kar do podań na forum? Jak wkleić ID pojazdu jako skrócony link do tune auta? Jak zmienić adres e-mail na forum? Jak wstawić screenshot'y na forum? Jak dopasować rozmiar pliku do awataru/tła na forum? Jak włączyć status na forum i jak go używać? Jak sformatować status na forum? Jak pisać na forum, aby tekst wyświetlał się poprawnie na każdym motywie? Wspominanie (oznaczanie) Czarny motyw forum Wyższa wydajność, niższe temperatury - Undervolting (Laptopy) Jak wyeliminować crash po zmianie okna (alt+tab) w MTA? Spadki FPS i przycinki Więcej FPS - płynna gra Problem z renderingiem Problem z wejściem na serwer Własne ubrania dla CJ Mapa bez ikonek Jak zapisać bindy? Jak szybciej wejść na serwer? Jak mieć żywe kolory w GTA? Zmiana tła i logo w MTA 1.6 Jak wgrać odświeżoną tablicę rejestracyjną? Jak wgrać drogi HD do MTA? Jak dodać moda graficznego do MTA? Jak wgrać ENB do MTA? Jak wgrać ENB do MTA v2? Jak wgrać nasz celownik do MTA? Jak podmienić broń\skina do broni? Jak wgrać śnieg do MTA? Jak zmienić dźwięki w grze? Jak wgrać lepsze dźwięki broni do MTA? Gra na padzie od konsoli Jak powiększyć czat? Jak wgrać własną podmiankę pojazdu frakcyjnego? Jak grać w MTA na Steam'owej wersji GTA wraz z działaniem licznika godzin? Jak liczyć cenę węgla, PP oraz doliczkę na tunerze bez wychodzenia z gry? Co zrobić, gdy nie działa MTA na Windows 8.1? Szczegółowy poradnik do nagrywania powtórek [WINDOWS 10] Jak nagrywać swoją rozgrywkę nie zapychając swojego dysku? Nagrywanie wstecz (OBS) Nakładka w TeamSpeak 3 Efekt lamp w pojeździe Przykładowe podmianki dróg i map pod F11 Zmiana interfejsu i wgranie dowolnych efektów Zmiana karty graficznej w przypadku posiadania dwóch - poprawa wydajności Jak wgrać własną mapę pod F11 (nowy HUD) Jak usunąć zapisane konfiguracje w warsztacie podglądowym Jak usunąć pobrane przez serwer zasoby z plików lokalnych Legenda nowej mapy Jak zacząć modelować? Poradnik dotyczący czytelności logów
  5. federer

    Oficjalne pożegnanie.

    Trzymaj się, powodzenia
  6. Szczęśliwego Wszystkim! :-)
  7. federer

    Nabij sobie Repke V2.

    Wszystko oddane, oddam ponownie :-)
  8. federer

    Nabij sobie Repke V2.

    oddane i oddam, wesołych świąt! ;-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin