Skocz do zawartości

DydeeK

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DydeeK

  1. Witam! Przychodzę do was dzisiaj z małym Konkursem o 15000PLN Zasady Znajdziecie w tym filmie w Opisie: Życzę każdemu Wesołych i Spokojnych Świąt! Pozdrawiam
  2. DydeeK

    Nabij sobie Repke V2.

    Pozdrawiam Fanów. ODDAJEEEE
  3. ,,Niemal w naszej akcji RP’’ a dostałem powód ,, Zamach na akcje RP’’. Zreszta po co tutaj to potrzebne, skarga jest o czymś innym. Czekam na wypowiedź administratora.
  4. Nalot a to co pisze w skardze to całkiem coś innego. (Nawet możesz się tu pochwalić tym moim ,,nalotem’’ bo dalej uważam ze nie wylądowałem na waszej akcji RP) Nic do tego nie ma ten nalot. @Grubart Może sam się przyznasz?
  5. @Kenny.gg mi napisał, logów już nie mam
  6. Napisz do mnie na pw na forum a się może dogadamy
  7. Oferta na serwerze 370k, dalej
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. DydeeK

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane!! Oddaję każdemu cały czas (oczywiście limit)
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nick funkcjonariusza: @Grubart Data i godzina zdarzenia: 11.12.2020 13:00 Pełen opis sytuacji: Witam, leciałem samolotem shamalem nad Akcją RP. Moje miejsce docelowe gdzie indziej, ale zaciekawiła mnie ta akcja. Byłem na odpowiedniej wysokości nad akcją RP żeby jej nie przeszkadzać. Przeleciałem drugi raz nad tą akcją i naglę mój samolot staną w miejscu.( zaciągnięcie ręcznego suszarką w czasie lotu). Po trzech sekundach spuścił mi ręczny. Wtedy mój samolot zaczął spadać. Zachowanie funkcjonariusza było nieodpowiednie. Naraził mnie do wybuchnięcia mojego pojazdu osobistego. Administrator Sprawdził mi że ten oto gracz zaciągnął mi ręczny. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/L01KsXI Ja, EdusZLoM zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  12. Model: ShamalID: 21686Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 75522,3kmDodatki: Bak: 150dm3Cena: OFKI od 400kCoś od siebie: Polecam Dobry samolot!!! Vmax: 250 SS’y: https://imgur.com/a/W7LYYvt
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. DydeeK

    @LOCK @SPRZEDANE

    Model: ShamalID: 21686Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 75522,3kmDodatki: Bak: 150dm3Cena: OFKI od 400kCoś od siebie: Polecam Dobry samolot!!! Vmax: 250 SS’y: https://imgur.com/a/W7LYYvt
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. ,,jak będę blisko pojazdu to mogę ją zakuć żeby wyjąć ją?" Po pierwsze to nie ,,ją'' tylko ,,jego" A po drugie to nie jest żadne wytłumaczenie, po prostu kto rozkazał ten rozkaz powinien być ukarany. Gdybyś go tak nie wyjął to możliwe że by uciekł, a teraz za to (0RP) musi siedzieć w pace.
  19. DydeeK

    Nie ważne XD

    Jasne hah, ale to bardziej kolega bo to on śpiewał xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin