Skocz do zawartości

DydeeK

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DydeeK

  1. Czekam dzisiaj do 22.00 jak nikt nie przebije sprzedaje!
  2. Nazwa nieruchomości: DomekID nieruchomości: 850/851Cena za dobę: 80pln/80plnLokalizacja: Tierra RobadaCena: Ofki od 10kSS’y: https://imgur.com/a/qhAIcyGCoś od siebie: Polecam fajne domki. Zmieści się około 35aut. Dostęp do wody, blisko stacja. Klimatyczne miejsce. Polecam !!! 2blipy opłacone do 11.14 !! Czekam do 11.06 do godziny 22:00 lub do zamknięcia tematu. Kto da lepszą ofke temu SPRZEDAM.
  3. I chyba wiem gdzie Bo to moje było i wsm jest.
  4. Nazwa nieruchomości: Domek na wodąID nieruchomości: 207 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Valle Ocultado, Tierra Robada Cena: OfertySS’y: https://imgur.com/a/ZgzbwGLCoś od siebie: Sprzedaje dom tylko dla tego ze miałem mieć tu swoją organizacje ale znaleźliśmy większy domek. Opłacony do 11.16 Nazwa nieruchomości: DomekID nieruchomości: 850/851Cena za dobę: 80pln/80plnLokalizacja: Tierra RobadaCena: OfkiSS’y: https://imgur.com/a/qhAIcyGCoś od siebie: Polecam fajne domki. Zmieści się około 35aut. Dostęp do wody, blisko stacja. Klimatyczne miejsce. Polecam !!! 2blipy opłacone do 11.14 !!
  5. DydeeK

    Halloween z 4Life

    Kocham za ten event ❤️
  6. Sam nad tym pracowałem, nie używałem żadnych innych źródeł, ale skoro ci to przypomina to nwm bo tam nie grałem
  7. Każdy ma swoje zdanie, ale tu nie ma żadnych tekstur zmienionych ani nic. Gdyby były zmienione albo coś to by nie wyglądało tak pseudolowo. Ale dzięki!
  8. Witam!! Dzisiaj chciałbym wam przedstawić mapę ,,Interior szkoła jazdy'' nad którą sam się męczyłem. Chciałem zobaczyć wasze Opinie, dodam że to mój pierwszy mapowany Interior SS: https://imgur.com/a/kT92Uiu Zapraszam do oglądania. Pozdrawiam
  9. Witam!! Dzisiaj chciałbym wam przedstawić mapę ,,Osiedle Dillimore'' nad którą sam się męczyłem. Oczywiście fajnie by było jak by mapka pojawiła się na serwerze SS: https://imgur.com/a/OSSSYkU Zapraszam do oglądania. Pozdrawiam
  10. Jak nikt nie przebije to pomyślimy ale coś słabo to czuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin