Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. @maciek2010PL @Neequ @Roxel pozdro fajny konkursik
  2. Dodam że cofnąłem się w przejazd do tyłu. Gdy chciałem odjechał podbiegłeś i założyłeś blokadę na koło po czym zabrałeś pojazd. Również liczy się to że byłem w ruchu nawet podczas powolnej jazdy wsiadł z tyłu jakiś gracz więc nie zaliczam tego do postoju.
  3. Twój nick: 4Stroke Nick osoby oskarżonej: BogdanBonerEgzorcysta Powód napisania skargi: Gracz podczas służby zajechał mi drogę po czym uciekł bez zapłaty. Dowody: https://imgur.com/XvEHK0r
  4. Twój nick: 4Stroke Nick osoby oskarżonej: Oporoviec Powód napisania skargi: Podczas gdy siedziałem w pojeździe i się, nim poruszałem przyszedł pracownik Oporowiec, który mi założył blokadę na koło, po czym zabrał motocykl i odjechał. Dowody: https://imgur.com/CIyiv9W
  5. 4Stroke

    lock

    odpisz mi na dc albo wbij na serwa dogadamy sie
  6. 4Stroke

    lock

    to jak tanszy to 500 xd
  7. @Neequ @maciek2010PL @Shajkox Legancki konkursik fajnie, fajnie pozdro
  8. gdybym chcial kupic w salonie z pewnoscią bym kupił:DD
  9. Model: Hellion Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: - Cena: - Dodatki: najlepiej czysty mile widiany up1 i hydra Coś od siebie: Szukam fajego heliosa
  10. lepsze oferty padaly na serwerze i w wiadomosciach prywatnych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin