Dodam że cofnąłem się w przejazd do tyłu. Gdy chciałem odjechał podbiegłeś i założyłeś blokadę na koło po czym zabrałeś pojazd. Również liczy się to że byłem w ruchu nawet podczas powolnej jazdy wsiadł z tyłu jakiś gracz więc nie zaliczam tego do postoju.
Twój nick: 4Stroke
Nick osoby oskarżonej: BogdanBonerEgzorcysta
Powód napisania skargi: Gracz podczas służby zajechał mi drogę po czym uciekł bez zapłaty.
Dowody: https://imgur.com/XvEHK0r
Twój nick: 4Stroke
Nick osoby oskarżonej: Oporoviec
Powód napisania skargi: Podczas gdy siedziałem w pojeździe i się, nim poruszałem przyszedł pracownik Oporowiec, który mi założył blokadę na koło, po czym zabrał motocykl i odjechał.
Dowody: https://imgur.com/CIyiv9W