-
Postów
8 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia PoBudzonyTM
Nowicjusz (1/4)
15
Reputacja
O mnie
Witaj, jeżeli to czytasz to znaczy, że jesteś na moim profilu forum 4life.
Kim chce zostać?..

W życiu realnym chciałbym zostać mechaniko-elektrykiem samochodowym. Dlaczego?.. ponieważ kręci mnie to i interesuje się samochodami, motorami więc jak tu nie spełniać swoich marzeń ![]()
Wam też życzę byście spełniali swoje marzenia!
Kim jestem w życiu nie realnym?..

W życiu nie realnym jestem takim mini informatykiem. Gram w różne gry na komputerze, konsolach takie jak Fifa 16, 15 , CS:GO, MTA, GTA V itd. Gram na serwerze 4life i na innych serwerach ale jak na razie tylko gram tutaj ponieważ inne serwery nie podobają mi się. Może kiedyś zostanę Supporterem tego serwera. Jak na razie nagrywam odcinki z MTA z tego pięknego serwera. Myślę, iż to wszystko o mnie.

