Skocz do zawartości

Salatka.

Gracz
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Salatka.

  1. ty moze sie uda ;))))))))))))))

    1. 1776;mizeria.drip

      1776;mizeria.drip

      :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       

  2. Wesołych i spokojnych świąt
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Niepotrzebne przedłużanie... wiadomo czego ale nie wiadomo czemu

  5. Siema wbijasz?

     

    1. 1776;mizeria.drip
    2. Salatka.

      Salatka.

      Wiem co to za błąd

    3. 1776;mizeria.drip

      1776;mizeria.drip

      pisze że jakiś ban na 1200 dni błąd nie wiem kompletnie o co chodzi

       

    4. Salatka.
    5. 1776;mizeria.drip
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. To co robić po zabuliłem 600 pln za prawidłowe parkowanie tylko ze auto sie zbugowalo...
  9. ??? To sie zbugował ja stawiałem go normalnie XDDDDD Stawiałem go na samym końcu zatoki, nie wiem jak mógł tam być ......... (widac ze jest zbugowany bo ma koła powyginane i jest wysoki lepiej bylo reporta napisac a nie zabierac zbugowany pojazd)
  10. Twój nick: Wojtek98 Nick osoby oskarżonej: BartuS_Official_YT Powód napisania skargi: Wzięcie pojazdu z prawidłowej strefy parkowania, zły powód wzięcia pojazdu "utrudniajacy ruch z zaciagnietym recznym". Samochód stał w zatoczce (najprawdopoboniej) przeznaczonej do parkingu. Samochód nie blokował ruchu ani nie sprawiał zagrożenia. Dowody: Pan Kelly z SAPD powiedział że raczej jest to parking lecz nie jest pewny tak samo supporter rekin.rw https://imgur.com/a/hONogDC https://imgur.com/a/WSJxoL3
  11. Login z serwera: Wojtek98 Nick z serwera: Wojtek98 ID pojazdu:45428 Na jaki wariant chcesz zmienić: Chciałbym do aktualnego wariantu dodać lampy. Czyli wariant z pushbarem (nie wiem jak sie na to mówi po polsku) oraz lampami na dachu z budą na tyle. W skrócie zakryty dach z tyłu z lampami na przodzie Ranchera pushbar z lampami (kwadratowymi i okrągłymi) i na tylnych lamoach te kratki chroniące od stłuczenia czy coś. No po prostu wszystkie światła jakie sie da to dać i wszystkie dodatki typu pushabar.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin