-
Postów
283 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia gregorybe
Spamer (4/4)
256
Reputacja
O mnie
Gregorybe narodził się 29 listopada 2013 roku. Na serwerze 4life gra od 27 stycznia 2015 roku. Były support, administrator, Nadinspektor Policji San Andreas Police Department. Gregorybe nigdy nie był Generalnym Inspektorem Policji. Służbę w San Andreas Police Departent zaczął 4 lutego 2015 roku. Na stanowisku Inspektora Policji. W późniejszym okresie awansował na Nadinspektora Policji. Gregorybe stworzył Szkołe Policyjną San Andreas. Był pierwszym komendantem, szkoleniowcem oraz egzaminatorem. Gregorybe również odpowiadał za rekrutację do sktruktur San Andreas Police Department. Jego głównym hobby jest kolekcjonowanie aut. Na pierwszej edycji serwera jego kolekcja wynosiła 30 pojazdów, na ten moment kolekcja liczy 19 aut. Również gregorybe jest fanem pracy taksówkarza. Posiadał unikalną taksówkę na pierwszej edycji serwera. Głównym celem na serwerze było stworzenie dobrze funkcjonującej frakcji San Andreas Police Department oraz powiększenie swojej kolekcji aut. Niestety nie udało mu się tego osiągnąć, lecz jest dobrej myśli, że powróci na serwer i znowu będzie wyjeżdżał na patrole oraz kolekcjonował auta. Gregorybe jest jak normalny gracz. Nie wywyższa się i jest wyrozumiały. No niestety ma też wady takie jak porywczość i często jest chamski do innych graczy. W nadawaniu kar był stanowczy. Główną cechą jaką wyróżniał się w prowadzeniu frakcji była rzetelność wykonywania swoich obowiązków oraz pracowitość. Na utworzenie materiałów oraz całej frakcji spędził ponad 130 godzin roboczych. Czasami zdarzała się zarwana noc. Najdłuższy patrol gregoregobe trwał 18 godzin.
Gregorybe w życiu realny ukończył w 2011 roku liceum wojskowe profilowane do struktur Straży Granicznej. Niestety do strukur Straży Granicznej nie dostał się z powodu odnowienia kontuzji kolana, które doznał w wielku 16 lat. Gregorybe starał się również o przyjęcie do policji. Z powodu braku uzyskania punktów z egzaminów policyjnych nie został przyjęty. Starał się trzy razy: w 2011 roku, 2012 roku i 2013 roku. Gregorybe ukończył studia w 2014 roku. Gregorybe jest specjalistą od spraw wizerunku medialnego i marketingu medialnego. Pracował przez rok w biurze poselskim w Lublinie jako doradca medialny 2012-2013. Po ukończeniu studiów gregorybe podjął pracę w firmie fito-sanitarnej o charakterze budowlanym na stanowisku przedstawiciela firmy w obrębie Polski, później jego działania objęły kraje europejskie takie jak: Niemcy, Austria, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Norwegia oraz Czechy. Po paru miesiącach został przeniesiony na stanowisko badacza rynku europejskiego i innych krajów (Kanada, Rosja). W maju został wysłany na sześciomiesięczny staż do Niemiec jako wymiana pratnerska firm. W Niemczech pracował jako przedstawiciel firmowy na obszarze Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Niestety długo nie popracował jako przedstawiciel firmowy ze względu na brak porozumienia ze swoim przełożonym został przydzielony do kadry budowlanej na stanowisku koordynatora projektu. Gregorybe zajmował się koordynowaniem projektów farm wiatrowych oraz budowaniem silosów zbożowych. Na początku lipca gregorybe również zaczął pracować w Wielkiej Brytanii na tym samym stanowisku jako podwykonawca robót ziemnych farm wiatrakowych. Na początku sierpnia gregorybe miał groźny wypadek samochodowy.
Gregorybe swoją działalność na serwerze zawiesił w maju 2015 roku z powodu wyjazdu na staż.
