Skocz do zawartości

smilus

Gracz
  • Postów

    323
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez smilus

  1. Bez sensu moim zdaniem wezmiesz kogos zeby ci rozwalal auto a będzie ktoś mógł na tym zarobić.
  2. smilus

    Narka

    No nie kto bedzie nolifil na magazynie wracaj
  3. REFRESH , mogę sprzedać na raty
  4. Model: Bullet V-Max:250 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 13k Usterki: -- Cena: 1kk do nego ID: nie pamietam Kolor: Czarny Tuning: UP1, UP2, licznik , 5 dodatkowych kluczyków. lampy, rerka, atrapa, hydra, lpg 75l itd. wszytko ma oprocz baku 75l Kolor świateł: Czerwony SS'y: Pokaże w grze Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: smilus
  5. smilus

    @C

    Po sprzedaży pojazdow co posiadam 600k
  6. smilus

    @C

    raty cię interesują?
  7. Co mnie to obchodzi nie wpierd**** się ta sabra to unikat bo ma bak benz 75l (chyba) nie da sie go zamontować więc dlatego napisałem że unikat to ze jakis macieg ma 2.2 nie znaczy że to unikat.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin