Skocz do zawartości

smilus

Gracz
  • Postów

    323
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez smilus

  1. LUDZIE NIE WIDZICIE ŻE SPRZRDALEM WSZYSTKO?
  2. Nie widzisz ze sprzedane? i do zamknięcia ? Polecam kupić sobie okulary.
  3. Typ: Tuner Lokalizacja: FC-LV ID domku: *** Cena wynajmu (24h): 2k Cena nieruchomości: licka od 0 pln mp 5k KT do ustalenia Opis: Możesz tutaj dużo zarobić. SS'y: Pokaże w grze. Przyjmuję również pojazdy.
  4. Model: Sabre V-Max: 215 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: 3219km Usterki: Nie ma. Cena: licka od 100k mp 5k KT: 240k do nego ID: 15k Kolor: Niebieski Tuning: UP1, UP2, Rejka "UNIKAT", niebieski licznik. Powiększony bak benzyny (75L), dodatkowy kluczyk, fele do malowania. Kolor świateł: Białe. SS'y: Giełda LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: smilus
  5. nie mam gotowki bo napisalem wczesniej to napisalem wtedy mialem pieniadze a ty jak sprawdzisz post sprzed 11h i sprawdzisz ile mam teraz rozpisujesz wszedzie ze kasy nie mam pozatym sish za tyle ci nie sellnie
  6. Feltzer sprzedany, został huntley.
  7. smilus

    Cos fajnego

    http://mta4life.pl/index.php?/topic/43902-s-3-auta-i-1-motocykl/page-1
  8. smilus

    Sprzedam Sabre!

    Jak ty 10k na koncie masz
  9. To jesf full tune? Ma hydre, atrape, lampy etc. ? Wprowadzasz innych w błąd . . .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin