Skocz do zawartości

Venter115.

Gracz
  • Postów

    99
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Venter115.

  1. Zapomniałem dodac, ze bez tego mam 60 fpsow, ale dzieki ze napisales. Kkrzystam już
  2. Zamawiam intro BartsooN - Intro ma być 3D czy 2D: obojętnie, według woli
  3. ItamWitam. Pykam w Csa i juz próbowałem wszystkiego. Mój komputer ledwo dyszy, lecz po wszystkim wyciska te 80 fpsow. Macie jakies sposoby, by cos podciągnąć? Nie piszcie kup nowy komputer itd ... Najlepsze sposoby dostaną like
  4. Venter115.

    Problem z Dirt 3

    Macieg mam ten sam problem. Tylko ze mój procesor kosztuje 80 zl
  5. Venter115.

    Klikamy w pajacyka!

    1.60 (1.55+5) Slownie : Złoty sześćdziesiąt
  6. Venter115.

    Sabre GT

    Mi się podoba, lecz pewnie będzie wiele oszust
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Opel corsa 1.2 oczywiście lpg 96r. Oczywiście auto mamy
  9. Ja obecnie mam Tracer, GTX 630, Intel pentium. Komputer wart ok 1.7 zł. Kupiłem go 4 lsta temu za 2.3k
  10. Venter115.

    Wasze auta marzeń

    Audi A8 wersja Sport warta ok 280 000 zł Obecnie woze sie : Opel corsa 96r 1.2 w gazie (auto mamy ;d)
  11. Venter115.

    Wasze Snapchaty

    ShadyShadowek Prosze nie wysyłać pisiorów.
  12. Venter115.

    Gleby BY Sprite!

    A wgl Zuraw wie ze przekazujesz jego pliki za kase ? To tak jakbym ci powiedział : Sprzedam ci link do fajnej strony z filmikami (youtube). Sam piszesz na mnie skargi a sam próbujesz sie wzbogacić na czymś, co każdy mądry może sobie wyszukać za darmo, chyba, że masz naprawdę proo gleby chociaz w to nie wierzę. Szkoda slow
  13. Wchodziii a tu taka niespodzianka Admaxis z boshem
  14. Venter115.

    350h od nowa -Elo

    Witam, przygoda od nowa reset konta.
  15. Perek full tune oraz gleba, że asfalt ścina
  16. Venter115.

    Pilni gracze CSGO

    Szukam typów do teamu w csgo Wymagania Ranga min s6 (blisko golda), do g2 Min 300h na steamie. Większe rangi nie wchodza w gre Ja obecnie jestem g1 Oraz moj kolega g2. TOXIC PEOPLE mówimy nie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin