Skocz do zawartości

Gerak

Gracz
  • Postów

    85
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Gerak

  1. Przebijam o 1k bo już za duże sumy tu latają, więc 61k
  2. Blista po demoncie up1/2/4 i ABS 140k
  3. 30k, podaj KT lub minimalną kwotę za jaką byś sprzedał na PW lub discord
  4. Idzie w dobrym kierunku, ale to nadal nie ta kwota. Dalej
  5. Bardzo słaby start, dalej
  6. Model: Esperanto ID: 86225 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 92055km(może rosnąć ale niewiele) Dodatki: felgi (1076), moduł UP3, tablica rejestracyjna (iPENERAi), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB, przyciemnienie szyb (40%) Cena: Oferty Coś od siebie: Jeżeli oferta mnie nie zadowoli, pojazdu nie sprzedam. SS’y:
  7. No hej @Macias* @Matie18 @kedofo* @Koka2jz
  8. Model: Burrito ID: 101579 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 100km Dodatki: felgi (1076), moduł UP3, niestandardowe lampy (███) Cena: Oferty Coś od siebie: Pojazd wystawiony bardziej poglądowo, ale czekam na oferty. SS’y:
  9. To na pewno nie są rubinowe lampy 80k żeby nie było
  10. Gerak

    Kupie auto do 1.1kk.

    Dobra jednak nie, dopiero zauważyłem że szukasz elegy lub sułtana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin