Skocz do zawartości

venx

Gracz
  • Postów

    83
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez venx

  1. venx

    [FC] Sprzedam Domek FC!

    @LOCK Sprzedane za 28K!
  2. venx

    [FC] Sprzedam Domek FC!

    No i to mi sie podoba!
  3. venx

    [FC] Sprzedam Domek FC!

    Aktualna offka 25k!
  4. venx

    [FC] Sprzedam Domek FC!

    @OskarYT odpisałem
  5. venx

    [FC] Sprzedam Domek FC!

    Nazwa nieruchomości: dom z wiatą ID nieruchomości: 915 Cena za dobę: 100PLN Lokalizacja: FC Cena: offki SS’y: na dole Sposób kontaktu: forum,dc,serwer Coś od siebie: Legancka domeczek Nowością pachnie ( jak offki mi sie nie spodobają domek zostaje u mnie)
  6. venx

    Ciekawy domek

    Nazwa nieruchomości: Dom z podjazdem/Dom z garażem Lokalizacja: LS/PC/LV Cena: do 30k Sposób kontaktu: Gra/discord/forum Coś od siebie: Domek musi być ciekawy ładny klimatyczny rozważę każda offke Miłego dnia. (każda offke proszę składać z zdjęciem nieruchomości i cena)
  7. venx

    juz koniec konkursu :(

    @Xdrop MATAA! @PL4C3K @BozyRudy
  8. Witam jesteś zainteresowany sprzedażą domku na el corona? 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Dementor

      Dementor

      napisałem, że nie musisz, za moment zrobię tutaj przedstawienie, specjalnie dla ciebie

    3. Tomaszu

      Tomaszu

      Zgodnie ze słowami mojego poprzednika @Dementor, który równocześnie jest moim menadżerem, swierdził, że "nie za bardzo jest zainteresowany" odpowiedział zgodnie z prawdą a ja jako właściciel domu mam obowiązek potwierdzić, że nie jestem zainteresowany sprzedażą posiadłości.

       

      Pozdrawiam @Mist3rio

      :-)

    4. Dementor

      Dementor

      no i na co ci to było, chłopie?

      piszę, że nie jest zainteresowany - a nawet jakby był, to ja jestem tutaj od decyzji i za niego zdecydowałem

      pozdrawiam,
      kierownik do spraw myślenia

    5. venx
    6. szczepol

      szczepol

      Nie ma za co, 5 K za poradę menadżera Dementora

      Wesolych Swiat 

  9. Jak nikt nie przebije garaż twój jak jesteś na serwerze to napisz do mnie na pm id 260 to sie dogadamy
  10. No i klasa dobry prezes się znalazł nikt nie podbije garaż jest twój @Jegor69
  11. venx

    Konkurs o 60.000 PLN!

    @Xdrop @PL4C3K @BozyRudy
  12. skip jak offki dalej będą mnie nie zadowalać garaż zostaje u mnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin