Sorry ale rzygam juz tymi autobusami xd. jakby to bylo cos szczegolnego ale to zwykle przecietne zdjecia ktorych w tym temacie jest multum i chyba nawet najwiekszemu milosnikowi by sie znudzily xd
dzieciaczku, informuje cie ze to co tu ludzie pisza to raczej dla beki z malolacikow co biora gierke na powaznie xd takze nie spinaj mi sie na pv ze sie wywyzszam XD