Witam wszystkich bardzo serdecznie, jako iż droga pomiędzy SF a LV jest dość pusta, postanowiłem, iż jakoś trzeba by ją zagospodarować. Jeden pas jest zablokowany, przez przyczepę, wynajętą do przewozu drewna pod wycinkę. Drugi pas jest otwarty, jednak jest zwężony, przez co kierowcy będą musieli, zwolnić i zachować większą ostrożność.
Pozdrawiam i zachęcam do oceny. PS. proszę nie zwracać uwagi na czat xD