Skocz do zawartości

Xoqu_5fps

Gracz
  • Postów

    502
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Xoqu_5fps

  1. ty chyba jesteś jakimś lalusiem to ma byc teren do dobrej zabawy jak bym wszystko łanie zrobił wszedzie równo to nawet perenialem tam można by było przejechać
  2. o to chodzi aby jak najwiecej wtedy nie jest tak łatwo to pokonać.
  3. pomyślałem ze jak by ktoś chciał podwalać xD to w taki las powiedzcie co pozmieniać to naprawie to
  4. Testowałem i nie jest łatwo przejechać sobie o tak
  5. Witam z nudów zrobiłem początek terenu of-road jeżeli by się podobało i kiedyś kiedyś było możliwe to wgrane to bym kontynuował prace Ss: http://imgur.com/a/a93xo
  6. Ten premier wygląda na audi 80 b4 dajcie znacznik Audi z przodu i z tyłu i bedzie kozak!!!
  7. Xoqu_5fps

    Przywitanie

    Wróciła moja cytruska <3
  8. a którrendy ja bede skracał?
  9. ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    1. MrBloody

      MrBloody

      ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    2. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      wincyj kropek panowie :/

       

    3. NightMare*

      NightMare*

      ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  10. narazie mnie nikt nie przebił a z cena to dogadac sie mozna
  11. Kupiłbym na 100% tylko po unbanie. przytrzymasz? oki??
  12. Enomek napisał do mnie na pw czy nie chce słupka za 50psc :/ brać?

  13. Xoqu_5fps

    haha

    Zastąpie cie na doherty lecz robie to juz od dawna ale... XD
  14. Xoqu_5fps

    kirge

    z nim sie nie da wypić pije z tymi 2-woma fpsami
  15. Xoqu_5fps

    Vaperzy

    Typowy gangsta w łazience szkolnej żeby nauczyciele nie widzieli bo przyps i "wogule" zdj z neta xD a krige juz przeglada i coś dowali terazxD
  16. Xoqu_5fps

    Vaperzy

    ja i mój JUST 2 !!#dres_justo_pasito#igimpojust
  17. Xoqu_5fps

    Kupie Sabre do 25k

    Dostosuj sie do wzoru. ps sabry 1.4 chodzą po 30-40k wiec nie licz ze kupisz
  18. Zastosuj sie do wzoru! to niezły FT ;d
  19. Usun tego cejokonfidenta z tamtond !!!!
  20. Xoqu_5fps

    Lock

    Sam dałeś za takiego 240k tylko 2.0 up1/2/3 i reszta tak jak tam jest XD
  21. no to up3 glebe robi świetną zrobił bym go 2.2 ale słuchy mnie doszły że sie buguje :/
  22. Mam zieloną moc NeXa :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin