Skocz do zawartości

Xoqu_5fps

Gracz
  • Postów

    502
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Xoqu_5fps

  1. @Baker jeszcze swoich sapd-ów poucz zeby umieli gonić z buta.Ale szacunek dla niego ze chciało mu sie biec z nowego spawnu aż do bramek sf-lv :D
    ps:szybciej im zwiać z buta niż autem :D:D 

    1. pati1

      pati1

      Jak mnie 6 gonilo a ja mananą xd

    2. Skipciu

      Skipciu

      @Pati1223  **magiczne historie które nie miały miejsca 4Life**

    3. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      @Skipciu a własnie że miały sam na oczy widziałem jak manana uciekałą ale wtedy 5 radiolek goniło ją + infek XD

    4. pati1

      pati1

      No XDD śmiesznie bylo 

  2. Witam z tej strony trener personalny Xoqu taran.Widzimy sie na zajeciach o 20:15 w mieście San Fierro.Do zobaczenia :D

    1. Tata_Only
    2. Fresh_5fps

      Fresh_5fps

      to ja może już zacznę ich przyzwyczajać, żeby się nie przestraszyli jak zaczniesz ich trenować ;D

    3. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      @Fresh_5fps to nazywa się rozgrzewka muszę cię jeszcze sporo nauczyć :D

    4. Baker

      Baker

      To ja komendę przygotuję ;) 

    5. Xoqu_5fps
  3. Nick:Xoqu_5fps Coś od siebie:Nie mam premki bo mnie nie stać na takie żeczy
  4. Dlaczego akurat ty masz wygrać:Nie dawać @Fresh_5fps kasy bo przewali na wóde lepiej mi dajcie na tuning elegy Czy polubiłeś temat:Tak
  5. Xoqu_5fps

    Konkurs na 50K

    PID: 35359 Coś od siebie: daj mi 1 miejsce chociaż raz prosze.
  6. @DeltaRon kiedy elegy bedzie wgrane?

    1. KOV

      KOV

      On już mówił że nie wie na każde tego typu pytanie odpowiadał ,, Jak zrobię "

    2. Xoqu_5fps
    3. Valentino_Minetti
  7. Xoqu_5fps

    GTA:SA - Gift

    Biorę udział
  8. Xoqu_5fps

    Zwijam.

    papatki analek
  9. Boże tylko nie Adik ...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. .delete

      .delete

      @Xoqu_5fpsCzyli odwalania ?? Spinasz (Za przeproszeniem du*e) O to że się dostał jak widać zasłużył więc się dostał 

    3. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      Do niczego nie podchodzicie humorystycznie to że się nie lubimy nie oznacza że mam się z nim wyzywać i zazdrościć zielonej błyskotki nad nickiem :) pozdrawiam Nolife którzy grają po 10h dziennie i żyją w swoim świecie wirtualnym :*

    4. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      @Grabsio311 ciekawe kto da 130 prawko oby ktoś wyjątkowy haha 

    5. Grabsio311
    6. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      ty nie bo ty dasz bma Cejku ;D 

  10. Xoqu_5fps

    Konkurs o 90k !

    na YT tak samo jak i w grzę Xoqu
  11. Nie ma to jak grasz z ruskimi i cie kickają bez powodu....

  12. stare lepsze a nowe mi przypomina do konkurencji :/

  13. Kto popsuł doherty? :(

    1. Karmelowaty*
    2. Kasztan*

      Kasztan*

      doherty już nie istnieje :c

    3. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      nie ma gdzie się przenieść :(

    4. Karmelowaty*

      Karmelowaty*

      taki perek buleta wyprzedzi :(

  14. Xoqu_5fps

    KUPIE AUTO

    https://imgur.com/a/8pgZi za psc? xDD banik jak nic
  15. Delta a kiedy pereniala ulepszysz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin