Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Nick (W grze):Davlo Pojazd (Marka):Elegy Gleba (mocna, średnia, słaba): Mocna Czas (Na Kiedy potrzebna ci jest ''gleba''): do dwóch dni Coś od siebie: Chciał bym aby gleba była taka żeby koła nie wystawiały ale aby koła były lekko skrzywione w strone auta. Dzieki z góry
  2. Davlo

    Do poprawy | Edit

    Fajnie ale po co tworzyłeś nowe garaże skoro miałeś obok ? ogólnie to troche niepotrzebny tam mechanik ale + za wykonanie.
  3. Davlo

    Nowa praca

    To nie dział propozycje.
  4. Davlo

    Parking(Magazynier)

    Fajne ale jednego problemu to nie rozwiąże jeżeli cię pare osób zastawi to tylko raport na siebie pomoże . Zrób większe odstępy pomiędzy dock barami i będzie ok.
  5. Typ:Garaż Lokalizacja: Las Venturas dokładnie nie wiem obok szpitala Cena wynajmu 24h: 300pln Cena nieruchomości: 5k można znegocjować Opis: Garaż na około 20 pojazdów cztero-kołowych . SS'y: (opcjonalnie, mozna wstawić) Pozdrawiam
  6. Davlo

    Wypadek SF Giełda

    Dziś o godzinie 18:50 doszło do zderzenia auta z słupem prawdopodobnie pojazd wpadł w poślizg i uderzył w słub mostu , Dwie osoby poszkodowane. Zdjęcia: Fotograf Davlo http://imgur.com/a/u26Jx Pozdrawiam Davlo
  7. Baza jak na początkującego 4/10 te dock bary za wysoko
  8. Davlo

    podmianki

    Bylem wątpie już na stronach z podmiankami widziałem te sabre tak samo jak savvane czy skiny
  9. Piosenka : https://www.youtube.com/watch?v=jd_p2eAd3xc Cytat: Nieważne gdzie, nawet gdy będziesz sam Trzymaj gardę wysoko i po prostu walcz, walcz, walcz Nawet, gdy czujesz strach, albo już nie masz sił Musisz dotrwać do końca, choćbyś miał tu paść na ryj. Pozdrawiam
  10. Davlo

    Projekt forum

    Spoko podoba mi się + leci
  11. Witam was serdecznie iż mi się nudziło to zrobiłęm mechanika w Las ventruas Oceniać :X Ss'y: http://imgur.com/a/e184V Lokalizacja: jak by to ująć :3 obok kasyna byle że jak się patrzy od Ls w strone kasyna jest on własnie tam :DD Pozdrawiam
  12. Davlo

    Giełda LV :)

    Nom też tak patrze Biore się do pracy/
  13. Davlo

    Giełda LV :)

    nom troszke :X Ale da się wiechać
  14. Davlo

    Giełda LV :)

    Edit. No nie do końca ty masz ten kościół a ja obok kościoła zajmuje miejsce wiec wiesz nie wszedłęm na twoją posesje ;Dd
  15. Davlo

    Giełda LV :)

    serio ? ;p NIe wiedziałem ;p
  16. Davlo

    Giełda LV :)

    Witam serdzecznie dzisiaj chciał bym wam przedstawić mój projekt giełdy Las Venturas. Iż giełda w Las Venturas za bardzo mi się nie podoba to zrobiłem sam Lokalizacja : Obok kasyna, myślę że każdy będzie wiedział gdzie to jest ponieważ na paru zdjęciach widać normalnie z dala kasyno Ss'y: http://imgur.com/a/fOkbb Myślę że spodoba wam się moja praca Pozdrawiam Autor: Davlo
  17. Kto mnie lubi daje Like ;d Easy win
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin