Skocz do zawartości

ToxicTry

Gracz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ToxicTry

  1. Verago. na niego własnie jest skarga z powodu iż tak zablokowali oni droge (policja) i nie można było wieżdżac i ja sobie stałem samochodem i sobaczylem ze typek zoltym crossem wiechal na to pole gdzie oni stali i zablokowali (nic mu nasz policjant nie zrobil) a jak mnie plnela szara manana na to pole to odrazu zaczol strzelac zabil mnie samochod rozwalil i wtedy napisalem do was i Bilu. kazał mi napisac skarge i wszystko opisac to, to robie a wszyskie koszty naprawy mam nagrane wiec no (i + to chce rekąpesate za zabicie i czekanie az pojazd sie naprawi) dziękuje dowiedzenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin