Verago.
na niego własnie jest skarga z powodu iż tak zablokowali oni droge (policja) i nie można było wieżdżac i ja sobie stałem samochodem i sobaczylem ze typek zoltym crossem wiechal na to pole gdzie oni stali i zablokowali (nic mu nasz policjant nie zrobil) a jak mnie plnela szara manana na to pole to odrazu zaczol strzelac zabil mnie samochod rozwalil i wtedy napisalem do was i Bilu. kazał mi napisac skarge i wszystko opisac to, to robie a wszyskie koszty naprawy mam nagrane wiec no (i + to chce rekąpesate za zabicie i czekanie az pojazd sie naprawi) dziękuje dowiedzenia