Siema. Tym razem przygotowałem prostszy model, jednak myślę że równie ciekawy. Na wolnym polu postawiłem tor do crossów. Co sądzicie? Aby przejść do prezentacji video na yt, kliknijcie w grafę lub tu
Hej. Od jakiegoś czasu tworzę modele do GTA SA. Wrzucam najnowszy projekt poniżej. Dajcie znać jak wam siedzi. Kliknijcie w grafikę, żeby przejść do prezentacji na YT