Skocz do zawartości

Lisiu761

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Lisiu761

  1. Klient chciał samo wnętrze 3D, stąd taki obszar zmian
  2. Hej. Do zaprezentowania mam następny "Crime Base"
  3. Hej. Giga rework dostępny na kanale
  4. Hej. Kolejna paczka z modeli 3D wleciała
  5. Lisiu761

    [MODEL] 3D Crime Base

    Siema. Nowy model wjechał na kanał
  6. Siema. Do zaprezentowania mam 10 modeli domków na South Central, które otrzymały wnętrze 3D. Jest ich na mapie aż 106
  7. Siema. Dzisiaj mam dla was do zaprezentowania najpopularniejszą pizzerię w Santos z interiorem 3D. Pozdrawiam
  8. Siema. Dzisiaj na warsztat wlatuje rework całego osiedla na anzac. Kliknięcie w graficzke lub tu przeniesie was do prezentacji video na yt
  9. Siema. Tym razem przygotowałem prostszy model, jednak myślę że równie ciekawy. Na wolnym polu postawiłem tor do crossów. Co sądzicie? Aby przejść do prezentacji video na yt, kliknijcie w grafę lub tu
  10. Hej. Od jakiegoś czasu tworzę modele do GTA SA. Wrzucam najnowszy projekt poniżej. Dajcie znać jak wam siedzi. Kliknijcie w grafikę, żeby przejść do prezentacji na YT
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin