Skocz do zawartości

ddejw

Gracz
  • Postów

    81
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ddejw

  1. ddejw

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje serduszko! (po limicie)
  2. ddejw

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane, oddam (jak bedzie limit to jutro)
  3. ddejw

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddam! (Jutro, bo mam juz limit)
  4. ddejw

    Waltonik nie dla biedaków

    Jeszcze troszkę i sprzedam
  5. ddejw

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane, Oddam po limicie
  6. Model: Walton ID: 68011 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 90075,8km Dodatki: wlot - maska (1005), atrapa nitro (1009), felgi (1085), tablica rejestracyjna (S1 Kozak), podświetlenie licznika (███) Cena: 25k do nego Coś od siebie: Ładnie ozdobi ogród w twojej willi. SS’y: https://imgur.com/a/7lWxlXE
  7. ddejw

    [S] Sadler | [S] Premier

    @lock sprzedane oba
  8. Okolo 12/13 bede mógł wbic i sie dogadamy
  9. Jak nikt nie podbije to Wieczorkiem możemy sie dogadać.
  10. ddejw

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddałem, oddam! Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin