Skocz do zawartości

LoxeS

Gracz
  • Postów

    192
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez LoxeS

  1. Minimum jakieś 120 To jednak są kolorowe lampy :v
  2. Clover na światłach za 150 k do lekkiego nego
  3. Model: Clover Pojemność silnika: chyba 1.6 Przebieg: +/- 60 k Usterki: brak Cena: KT 110 Licka od 80k ID: 7*** Kolor: biały Tuning: felgi Kolor świateł: ZIELONE UNIKATY (chyba :v) SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Loxes
  4. LoxeS

    Odchodzę

    "Szerokiej drogi już czas -Janusz_Barton" - Wybojowy
  5. Dałbym nawet 6-10 k Ale najpierw musiałbym się kogoś o coś zapytać
  6. Hmm Napiszę do Ciebie w grze i mi pokażesz
  7. LoxeS

    |Zabawa| x czy y

    Mielony ! <3 Gimbaza czy Podstawówka ?
  8. LoxeS

    Odchodzę :(

    A mnie to nie wpisał ! Szok ! Ale i tak Nara ziomek :/
  9. Dam banshee rejka + światła niebieskie+ bak 125 litrów + LPG 50 + licznik niebieski + full tune oprócz hydry W podliczeniu około 698 - 705 k
  10. Każda baza gangu/willa ma takie opłaty. PS chyba cię coś że za 4 k sellne :x
  11. LoxeS

    Siema Rodo

    Witaj rejkonie :x
  12. LoxeS

    siema wracam na 4life

    Elo (Lampek jestem :x)
  13. LoxeS

    |Zabawa| Skojarzenia!

    O co ci chodzi ? Jeżeli chodzi ci o parasol life to tamten Lampek to nie ja a jego Nick jest ściągnięty od mojego (nie z MTA ale innych gier typu Shakes & Fidget, CS1.6 Shayia Metin) co da się potwierdzić chociażby datą założenia kont. Mój nick był wymyslany przeze mnie i mojego kolegę około 3 -4 lat temu. Myślę że wyjaśniłem sytuację. Jeżeli nie uwierzysz to trudno ją wiem swoje. Edit Zmieniam Nick bo już mnie wkurza to wszystko....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin