Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    zobacz mojego flasha http://mta4life.pl/index.php?/topic/47677-sprzedam-flasha-electric-18/jeszcze na up1 starczy dw Dzięki za offe ale narazie niechcę flasha bo ja kupie nówke elektrycznego 1.8 z salonu jak niebędzie lepszych offek Ale dzięki za OFFKE ;D
  2. Czemu niema pojazdów elektrycznych ?
  3. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    Narazie nic z tego ale dzięki za offe
  4. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    A to ty biere tego uranusa za 60k ;D ?
  5. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    9kej opowiedz co ma silnik przb itd najwyżej napisz tu albo na forum do mnie jestem 10h/24h xD odpisuję zaraz xD
  6. NeriS.

    [S] Uranusa

    A sr buga miałem i niewydziałem xD
  7. NeriS.

    Sprzedam Flesha !

    Hehe to powodzenia ;D
  8. NeriS.

    Sprzedam Flesha !

    Czm tak drogo? Dam 55k bez tune za niego bo to 1.6 2.5k przeb.A z salonu mam za 80k 1.8 elektrycznego nówke ;D
  9. NeriS.

    lock

    Bez tune moge kupić za 55k bo za 80k moge kupić nowego i to elektryka 1.8n;D co ty na tą offke?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin