zobacz mojego flasha http://mta4life.pl/index.php?/topic/47677-sprzedam-flasha-electric-18/jeszcze na up1 starczy dw
Dzięki za offe ale narazie niechcę flasha bo ja kupie nówke elektrycznego 1.8 z salonu jak niebędzie lepszych offek Ale dzięki za OFFKE ;D