Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. To ja zacznę 100k
  2. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    Narazie nie thx ;D
  3. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    Ok ok Jaki silnik i przeb , vmax i koszt napisz tu lub na priv ;D Narazie jestem zainteresowany
  4. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    Dalej i AUTO jak coś ;D
  5. Sr że się wtrące ale jak sprawdzić kture auto jest na serwie Tak jak powyżej pokazałeś czy niemogą wszyscy tego zrobić xDDDA ok thx sr za zawracanie głowy
  6. A powiedz ile byś za niego chciał ogulnie?
  7. A powiedz ile byś za niego chciał ogulnie?
  8. Sr że się wtrące ale jak sprawdzić kture auto jest na serwie Tak jak powyżej pokazałeś czy niemogą wszyscy tego zrobić xDDD
  9. Z samym wizu za tyle?A wtedy ma vmax 160? A nieidzie czegoś innego zdemontować?A może wszysko demont a zostaw up1? Ale to wtedy więcej xd A ile xDDD
  10. Z samym wizu za tyle?A wtedy ma vmax 160? A nieidzie czegoś innego zdemontować?A może wszysko demont a zostaw up1?
  11. NeriS.

    [S] Flash

    Już lepiej. Co powiesz na 65k? 61k i biore ?
  12. NeriS.

    [K]Auto 130k !

    @Reff na noc Dobranoc wszystkim
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin