Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. O kur*a hahahaha Ja bym to zamknął , bo to jest obraza pyszniutkiego KNXa
  2. Aktualne? Czas 24h na odp inaczej zamykam//Lukos
  3. Nukill

    Kupię Tune

    Aktualne? Czas 24h na odp inaczej zamykam//Lukos
  4. Aktualne? Czas 24h na odp inaczej zamykam//Lukos
  5. Aktualne? Czas 24h na odp inaczej zamykam//Lukos
  6. Aktualne? Czas 24h na odp inaczej zamykam//Lukos
  7. Nukill

    Wasz internet

    Mam LTE, ale w moim mieście ma Max 20mb/s, z czego pobiera max 2mb/s..
  8. O> Zebre i Kasie105 P> Czy 4l w tym roku osiągnie 350 graczy?
  9. Nukill

    Żegnam.

    Zapomniał :c
  10. O> Nie wiem, nie czytałem P> Czy chemia jest ok?
  11. O> Nie powiem P> Admin Nukill?
  12. O> Support - Ja Administrator - Nukill RCON - Ten CJ.. tylko jak on ma... a! Nukill! P> Giełda LV czy giełda SF?
  13. No CJ.. innego określenia nie ma TRAKTOR!
  14. Nukill

    |Zabawa| Skojarzenia!

    Z kukurydzą mi się kojarzy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin