Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Liczy się to co ma się w środku! Nie znam tego gościa także nie dam odpowiedzi Skin nr 215
  2. Nukill

    POMAGAJ INNYM !

    To mi się podoba! Pomagamy ludzieee
  3. Pikolo drogie lepiej sobie kupić wino z biedronki niesamowite doznania
  4. O kurde haha nigdy w majnkrafta oprócz PE nie grałem o nie haha może pobiore potem to pogramy XD fajnie się zapowiada ale prawie nic nie widzę ok
  5. Nukill

    MTA 4LIFE #2

    Brak zainteresowania tematem.
  6. Brak zainteresowania ze strony graczy.
  7. Pozwolę sobie złożyć ofertę, 10k
  8. Nukill

    Żegnajcie :>

    Eldo! W kontakcie jak cos
  9. Trzymaj się stary! Wbijaj raz na jakiś czas to cos porobimy!
  10. Nukill

    |Zabawa| Szczera zabawa

    Od 27.04 Co myślisz o czyszczeniu w TSA?
  11. Z twojej wypowiedzi mam wnioskować, ze temat ma być nadal otwarty?
  12. +kc +bo w paski +mądra bardzo +murzynek! +żono moja serce moje - ☆
  13. Nukill

    |Zabawa| Szczera zabawa

    Szczerze to Kasia, bo znam ja dość długo i wiem, ze można nią liczyć A Nataszy nie znam nawet, nie prowadziłem nigdy jeszcze z nią dialogu. Co by się stało, gdybyś dostał/a 1mln PLN od gracza?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin