Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji do biznesu 4life Racing Club!
     

    REKRUTACJA

    1. Inquee*

      Inquee*

      O KURDE I JA O NICZYM NIE WIEM? TO BYLO MOJE!!!
       

      czemu ja nic niewiem o reaktywacji 4l racing :(

      dawaj mi tu wszystko
      image.thumb.png.a381d57b3cc228a6f8db386ecd07b0ea.png

    2. Nukill

      Nukill

      @Inquee* biznes jest stworzony już jakiś miesiąc ponad

    3. xyzu
    4. Inquee*

      Inquee*

      dawaj mie tu zarzad 

  2. @Avillen. A gracza regulamin serwera nie obowiązuje? Nigdzie nie ma rozpisane jaki jest minimalny czas kary. Dlatego działa to w 2 strony. Administracja nie obraża graczy o to, że gracz taranuje bądź prowokuje. Bądźmy trochę rozsądni, jaki to jest poziom obrażać Administrację, która jest na każde zawołanie gracza? Oczekujmy trochę szacunku. Jesli ktos nie potrafi trzymać języka za zębami, to oznacza, że nie pasuje do community serwera i kara jak najbardziej jest słuszna, gdyż takich graczy nie chcemy.
  3. Czyli według Ciebie Administracja obrażając graczy powinna dostawać mute na 3h, zamiast zawieszenia na 2 tygodnie bądź degradacji? To działa w 2 strony panie @Avillen..
  4. @Krul.wd @ENOMEK @xyzu.wd @MichalerJackson @Purmur @AdiK. @DaszKelelelele @Kirge @Hector @Hyak @AcoreQ, całe weed
  5. 20.10.2018 Budowlany @Patryk4719 powraca na rangę po zawieszeniu. Pracownik @Deni* zostaje zawieszony na okres 7 dni w związku z niepoinformowaniem Zarządu frakcji o otrzymanej karze na serwerze.
  6. ez walka, ładnie go magiczny poskładał

    1. LaneZ

      LaneZ

      można stawiać domy na magicznego

    2. Nukill

      Nukill

      jestem Nukiem z przyszłości

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nukill

    [ME] KevMaps

    Jeśli chcesz sobie dorobić troszkę kasy na 4L i spróbować zrobić większy projekt to zapraszam na PW.
  15. 1. Najlepszy Supporter/ka: @BarT.@AcoreQ 2. Najlepszy Administrator/ka: @Purmur 3. Najlepszy RCON/ka: z wielką niechęcią, ale @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Mój przyszły 5. Najlepsza frakcja: SARA 6. Gracz non stop grający na serwerze: @AcoreQ 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: Bullet nawet spoko nowy 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: lawetki 100km/h 9. Najlepsza Organizacja: deew 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: xd 11. Eventowiec miesiąca: ?? 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Stuba 13. Najlepszy prezenter: @niedzwiedz. 14. Najlepszy Redaktor: @VatraS* 15. Serwerowy śmieszek: całe org weed i deew 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": nie wiem 
  16. Nukill

    Konkurs o 40k-10k

    @Nuk kozak totalny no i @ENOMEK i @Purmur i @AdiK.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin