Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Nukill

    Przystanek Ōmori, papa

    kontakcik mamy wiec nie ma co sie zegnac
  2. elo ciperek mowilem nie dildosuj ale ty nie
  3. <p> <br /> <br />===============================================================================================<br />Treść zawarta w temacie jest niezgodna z regulaminem działu. Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.<br />=============================================================================================== </p>
  4. AKTUALIZACJA! Przebieg jednak wynosi 26k
  5. Model: Flash V-Max: 205 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: ~26k Usterki: brak Cena: CW: 250K KT: ??? ID: 1971 Kolor: GRANATOWY Tuning: Full Visual, UP1, UP2, UP3, klucze dodatkowe, LPG 75L, felgi, licznik Kolor świateł: STANDARDOWY SS'y: Często można go ujrzeć na giełdzie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Nukill
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nukill

    [S] Hotknife

    to jeszcze nie to, czego chcę
  10. Nukill

    [S] Hotknife

    Model: Hotknife V-Max: 182 z UP1 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1400km Usterki: brak Cena:zbieram oferty ID: 21656 Kolor: klasyczny Tuning: felgi, UP1/UP2 Kolor świateł: klasyczny SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Nukill
  11. Nukill

    Metin 2

    jaa ale jaki
  12. Nukill

    Powrót lol

    szkoda, ze odchodzisz :/
  13. Nukill

    kirge

    on muwi rze nie pije tylko kalwiaktura mu sie pszestawilaaaaa!!!1!!1111!
  14. Prawda, tego się drugi raz nie przeżyje. Też szanuje Ciebie mocno i powodzenia tam w odzyskiwaniu zdrowia, bo nie wiem nawet czy dalej jesteś w szpitalu (5)
  15. Oj, zapomniałem Ciebie pozdrowić. No to pozdrawiam, jeszcze się zobaczymy ^^
  16. ty hujcu a ak grbingi trafiam to muwisz ze najelprzy plajer ełune pszeprszam rze tak namuwilem na cjebje zaopmnmialem rze my na bocie gramy tak durzo i rze ty grabning najleperzy a puzniej jak grasz li sin w dżungla to guwno ja mam nazielupsozejse graby hujalce fakajcie sie tam tu suptor main ty to tam ciho bondz bo jak muwie rze nie to nie motyla nogo psia juho najgorsza hajawujalca sie znasz glipentrotydzie!!! spokuj anegdotko spokuj co
  17. wpadaj kiedy chcesz xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin