Jak pewnie po nazwie tematu wnioskujecie - odchodzę. W sumie odszedłem jakiś tydzień temu, ale nie napisałem pożegnania.
Granie kilka lat na tym samym serwerze nie jest niczym fajnym, tymbardziej, gdy się traci majątek i trzeba go odrabiać. Po prostu się już wypaliłem na tym serwerze. Nic mi nie daje przyjemności z gry. Chciałbym pozdrowić kilka osób:
ZbyK - Nigdy nie miałem z tobą dobrych relacji, mimo tego trzymaj się.
Bolek. - Kiedyś można było się pośmiać, coś porobić, ale to rok temu, teraz już nie. Ale trzymaj się tam.
XQward. - Do pomocy to on pierwszy. Wielki szacunek ode mnie.
DeltaRon. - Robisz sporo dla serwera, oby tak dalej. Jestes w porządku, zawsze mozna szczerze pogadać.
kirge, EnomeK - Z wami mam najwięcej wspomnień. Jesteście osobami, z którymi najwięcej przebywałem na serwerze i często tylko z tego powodu wchodziłem na serwer. W kontakcie jak zawsze.
Lukasz1393 - Tez dużo wspomnień, kilka spin smiesznych, sporo odwalania, prowadzenie frakcji SDSA. Witam gracza.
DaszeK - Też sporo wspomnień, ale tylko przez pierwszy rok- półtora roku gry. Po utracie rangi sporo się zmieniłeś, nie dało się z tobą normalnie pogadać. Szkoda.
Hyak - My to tam w kontakcie jesteśmy. Raczej wiesz kim dla mnie jesteś xD.
Krul. - Sporo wyzywania, taranowania, kosiarkowania. Ziomek jak nikt.
Zebra - Szczere rozmowy, jazdy perkiem z kirge. Sporo wspomnień. Trzymaj się.
Baker - Jesteś w porządku, strzałka.
Kubusiek - debil XD
gibipl - siemano gibi
hoopak - Szczere porady, pogadać z nim to jak z nikim innym.
WujcioDobraRada - alkoholiku, fajnym gościem jesteś, ale dbaj o wątrobę xD.
Pozdrawiam przede wszystkim organizację Weed, gdyż jestem z nią prawie od początku gry.
Pozdrawiam również resztę administracji i życzę powodzenia nowym Supportom.
Strzała.