Skocz do zawartości

export

Gracz
  • Postów

    69
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez export

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. export

    Manana 1.6 z Kluczem

    Jeszcze troche i moge puscic
  3. export

    Manana 1.6 z Kluczem

    Model: Manana ID: 91691 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 89754,5km Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1078), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), 1 dodatkowy klucz Cena: Oferty Coś od siebie: travis scott battle royal winner 8 kills SS’y: https://imgur.com/a/mPYsh8y
  4. Wesołych Świąt!

    1. import

      import

      Dzięki, wzajemnie

       

      Spoiler

      Przeczytajcie jego nick od tyłu Xd

       

  5. export

    Sprzedam 2 Moonbeamy

    Model: Moonbeam ID: 90001 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 93527,3km Dodatki: Brak Cena: Offy Coś od siebie: Kloc jak kloc SS’y: https://imgur.com/a/fC058Xr Model: Moonbeam Streamline ID: 92141 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 100102km Dodatki: Brak Cena: Offy Coś od siebie: Kloc stremlin SS’y: https://imgur.com/a/fC058Xr
  6. Sto lat! @DJmalutki2137 @Gniadys*
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. export

    Kupie cos do 130k

    Model: Najlepiej Admiral lub Manana, inne auta rowniez rozwaze Pojemność silnika: 1.6/2.0 Przebieg pojazdu: - Cena: 130k Dodatki: Najlepiej UP3 Coś od siebie: -
  9. piszesz cos o piciu herbaty z sapd a sam masz zapedy do sprzedania

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Keri03

      Keri03

      Udowodnij mi to jakoś leszczyku 

    3. export

      export

      na policji ci udowodnia

    4. Keri03

      Keri03

      No to jak siejesz ferment bez dowodów? Zachowanie godne c*ela

    5. export

      export

      czyli mowisz o swoim zachowaniu

    6. Keri03

      Keri03

      Ale to ty siejesz ferment a nie ja

  10. mati

    1. czeski_film

      czeski_film

      ahhh ci fani

      pozdrow paulinke, dzisiaj wpadne

    2. export

      export

      Xdd masz ty synek rozum w ogole

    3. czeski_film

      czeski_film

      palą ci sie styki wariacie, zwolnij troche

    4. export

      export

      pala niczym zarowki w golfie keriego ;p

  11. wola mokotow

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. import

      import

      prosze was ludzie nie badzcie zdziwieni jesli za ok 10 lat zostanie ograniczona wasza wolnosc i reszty polakow chociaz patrzac na to co tutaj piszecie to pewnie nie macie pojecia o patriotyzmie no i ja sie pytam macie wy w ogole rozum i godnosc czlowieka bo naprawde tak nie moze byc ze bedziecie trollowac na forach internetowych piszac ze pszczoly sa pozyteczne a potem bedziemy zsylani do lagrow tylko po to zeby terrorysci sobie mogli produkowac miod na naszych ziemiach o ktore nasi przodkowie walczyli i za wolnosc za ktora umierali ale pewnie dla was wolnsocia jest to ze sobie mozecie isc do sklepu i kupic miod amerykanski za 10 zlotych ktory ameryke widzial na banerze przejezdzajac z rosji do polskich sklepow nawet mi was nie zal szkoda ze przez wasza komjunistyczna propagande i przez pszczoly porzadni ludzie moga cierpiec jestescie okropni jak mozecie pisac takie klamstwa ze pszczoly s apozyteczne ja naprawde nie chce potem tulac sie po piwnicach bo nie bede mogla wyjsc na powierzchnie wlasnego ogrodka bo wszedzie beda porozstawiane garnki z chemicznym pseudoamerykanskim miodem i nawet nie bede mogla sie na to popatrzec bo od razu ludzie beda zastraszani bronia naprawde czy wam nie jest zal tego narodu o ktory walczyli nasi przodkowie i tej wolnosci przeciez ie rozumiecie tego ze przez te pszczoly jedzace go**o to wszystko moze byc nam znowu odebrane i przez 123 lata znowu nie bedzie nas na mapie a jak juz to pod nazwa panstwo miodowe pod okupacja jak napadnie cie stado pszczol zatrutych GMO albo innymi chemikaliami to ci nawet szczepionka na covida nie pomoze komunisto jak mozecie pisac ze pszczoly sa pozyteczne podczas gdy one bezkarnie na waszym ogrodku jedza fekalia waszych psow

    3. Gniadys*

      Gniadys*

      Wy tak na serio? Przepraszam ale mam ciężki dzien i nie łapie czy to żart??? Sprzedaliście sie jak koła gospodyń wiejskich za 8000 srebrników?

    4. BidoN

      BidoN

      ŚMIERĆ PSZCZOŁOM OJCZYZNY

       

      Cytat

      prosze was ludzie nie badzcie zdziwieni jesli za ok 10 lat zostanie ograniczona wasza wolnosc i reszty polakow chociaz patrzac na to co tutaj piszecie to pewnie nie macie pojecia o patriotyzmie no i ja sie pytam macie wy w ogole rozum i godnosc czlowieka bo naprawde tak nie moze byc ze bedziecie trollowac na forach internetowych piszac ze pszczoly sa pozyteczne a potem bedziemy zsylani do lagrow tylko po to zeby terrorysci sobie mogli produkowac miod na naszych ziemiach o ktore nasi przodkowie walczyli i za wolnosc za ktora umierali ale pewnie dla was wolnsocia jest to ze sobie mozecie isc do sklepu i kupic miod amerykanski za 10 zlotych ktory ameryke widzial na banerze przejezdzajac z rosji do polskich sklepow nawet mi was nie zal szkoda ze przez wasza komjunistyczna propagande i przez pszczoly porzadni ludzie moga cierpiec jestescie okropni jak mozecie pisac takie klamstwa ze pszczoly s apozyteczne ja naprawde nie chce potem tulac sie po piwnicach bo nie bede mogla wyjsc na powierzchnie wlasnego ogrodka bo wszedzie beda porozstawiane garnki z chemicznym pseudoamerykanskim miodem i nawet nie bede mogla sie na to popatrzec bo od razu ludzie beda zastraszani bronia naprawde czy wam nie jest zal tego narodu o ktory walczyli nasi przodkowie i tej wolnosci przeciez ie rozumiecie tego ze przez te pszczoly jedzace go**o to wszystko moze byc nam znowu odebrane i przez 123 lata znowu nie bedzie nas na mapie a jak juz to pod nazwa panstwo miodowe pod okupacja jak napadnie cie stado pszczol zatrutych GMO albo innymi chemikaliami to ci nawet szczepionka na covida nie pomoze komunisto jak mozecie pisac ze pszczoly sa pozyteczne podczas gdy one bezkarnie na waszym ogrodku jedza fekalia waszych psow

       

    5. import

      import

      kiedys w afryce tylko na chwile polozylem sie zmeczony bylem wiec pod palma zlapal mnie szybki sen za*******e lezalo sie nie wiedzialem co wydarzy sie wpadlo tam kilka bialasow i w siatke zawineli mnie skr skr nie wiedzieli co zrobili zranili mnie dali mi za duzo szmalu dali za duzo towaru dali za szybkie fury robili najdrozsze fryzury
       

    6. Gniadys*

      Gniadys*

      Podczepy - serial Witch o tym mówi i o tym jak powstają - to istoty z innych wymiarów tworzą je z naszych złych emocji i one się nimi żywią dlatego są takie silne. W.I.T.C.H. sie ten serial nazywa, oglądam z córką bo to dla dzieci takie a tutaj nagle taka treść byłem w szoku!!!
      Wszechświat ewidentnie chciał mi przekazać wiadomość co o tym myślicie?

  12.       Witam, dzisiaj pokaże wam jak jedym kliknięciem uruchomić oraz automatycznie połączyć się z naszym ulubionym Serwerem 4Life
    krok 1, nasraj

  13. el gugio Xd

    1. czeski_film

      czeski_film

      cho na dc pogadamy kastracie 

  14. export

    ruzowa panyera,,,,,,,, jara mnie bul one noie hcom dzentelmena,,,  ,

    1. Gniadys*

      Gniadys*

      Mrożący przekaz. Pozdrawiam.

    2. Gniadys*

      Gniadys*

      Różowa Pantera, jara je ból, one nie chcą dżentelmena

    3. export

      export

      Ponawiam, 
      ruzowa panyera,,,,,,,, jara mnie bul one noie hcom dzentelmena,,,  ,

    4. Gniadys*

      Gniadys*

      Odpowiadam, Różowa Pantera, jara je ból, one nie chcą dżentelmena

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin