Skocz do zawartości

Oxygeny

Zasłużony
  • Postów

    176
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Oxygeny

  1. TO WBIJAMY NA RADYJKO I ROZKRĘCAMY IMPREZĘ CZY JAK

    1. KubaT
    2. DaszeK

      DaszeK

      Nie posłucham bo zbuku młoda krew dał mi bana

    3. Oxygeny
    4. frequ

      frequ

      chodz na radio w dzien

  2. NORMALNIE JAK BY MNIE KTOŚ NA AUDYCJE WPUŚCIŁ TO BYM WAM ZAGRAŁ TAKĄ MELODYJE NA DOBRANOC

  3. Zapraszam na mojego TS :). Dla tych co nie korzystaja z mumblaa! Na dole, z prawej strony macie banner. IP: ModernSpeak.pl

  4. Możecie mnie znaleźć na moim TS3! 149.202.46.171

  5. Jeżeli ktoś potrzebuje jakiejkolwiek grafiki, zapraszam https://www.facebook.com/Oxygeny-Design-103177523349372/
  6. Bez rangi tak hmm.... Oxy, Gracz?

    1. duck24

      duck24

      Byłeś supi Rconem. Wracaj do nasz szybciutko :)

       

    2. KapitanElite
    3. TwinTurbo^
  7. Wybaczcie że nie ma mnie na serwerze, próbuje ogarnąć wszystko, zrobiłem coś z kompem....... Naprawie jak najszybciej.

    1. Karolowka

      Karolowka

      To chociaz ziomek mi dzial oraganizacje ogarnij bo juz prawie tydzien czekam.

    2. Snoop

      Snoop

      No nie.. oxy psuja

    3. DaszeK

      DaszeK

      Oxy, pan bóg jak i jezus ciebię kochają wybaczają ci i liczą na twoją poprawe

    4. PanDafuQ
    5. SP.

      SP.

      Proszę abyś w wolnym czasie ogarnął ten regulamin co ci podesłałem ;)

       

  8. 2016-01-14 Administrator odchodzi ze stanowiska na własne życzenie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin