Skocz do zawartości

PicoBello*

Support
  • Postów

    328
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PicoBello*

  1. Model: Windsor ID: 55755 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 294km Dodatki: Modyfikacje pojazdu: felgi (1082), kolor felg (███) Cena: offki Coś od siebie: Ciekawe ID SS’y: https://imgur.com/a/tlVaSCw
  2. Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor @PicoBello* oraz Młodsza Redaktorka @Gabuga z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją naszego wykonania. Miłego czytania! W nocy 28 Lutego 2024 roku, około godziny 00:37 doszło do poważnego, lecz szczęśliwie zakończonego zdarzenia. Niedaleko Kopalni San Andreas, w dzielnicy Whetstone z powodu tragicznych warunków pogodowych w tym silnego wiatru, doszło do powalenia się drzewa na drogę. Dyspozytor 112, na miejsce wysłał jeden zastęp Straży Pożarnej (SAFD) w obsadzie dwuosobowej. Strażacy, którzy dojechali na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli teren, po czym przystąpili do działania. Powalone drzewo zostało usunięte z dwóch pasów jezdni tak, aby ruch pojazdów znów mógł być możliwy. W ten sposób droga stała się przejezdna, a zgłoszenie zostało wykonane wzorowo. Trzeba przyznać, że przy tej sytuacji było dużo szczęścia, ponieważ kiedy drzewo zostało powalone, nikogo z osób ani z pojazdów nie było w pobliżu. W związku z tym, podczas silnego wiatru i niesprzyjających warunków pogodowych, zalecamy, aby pozostać w domu i nie wybierać się w podróże. Ponadto udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Dowódcą Działań Ratowniczych, Aspirantem @Pomarancza.. Serdecznie zapraszam do zapoznania! PB - PicoBello* AP - Aspirant Pomarańcza. PB: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś mi udzielić krótkiego wywiadu odnośnie ostatniego zgłoszenia, jakie ostatnio dostaliście? AP: Witam, Aspirant Pomarancza. z SA. Fire Department. Jasne, proszę pytać śmiało. PB: Wspaniale! Czy możesz mi powiedzieć, czego dotyczyło ostatnie zgłoszenie? AP: Nasze ostatnie zgłoszenie dotyczyło powalonego drzewa, w dzielnicy Whetstone, nieopodal Kopalni San Andreas. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazało się, że drzewo jest powalone na dwa pasy ruchu. PB: Rozumiem. Dlaczego drzewo zostało powalone, czy miała na to wpływ dzisiejsza wietrzna pogoda? AP: Dzisiejsza pogoda jest dla naszej jednostki trudna, lecz to drzewo nie było już w dobrym stanie, co doprowadziło do jego obalenia. PB: Czy po dojeździe na miejsce zdarzenia, znajdowały się jakieś osoby poszkodowane? AP: Po dojechaniu, nie było osób poszkodowanych, co jest dla nas bardzo dobrą wiadomością. PB: To fantastycznie. Dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Spokojnej służby i miłego dnia. AP: Dziękuję bardzo, miłego dnia. Dziękuję za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcam również do dalszych moich materiałów. Autoryzował: @Mlonskyy
  3. Model: Stanier ID: 104904 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 2084,2km Dodatki: Bak benzyny: 90 litrów, Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LS 007), niestandardowe lampy (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: offki Coś od siebie: fajna limuzynka, robi wrazenie SS’y: https://imgur.com/a/WSxQjnx
  4. Dobra robota chłopaki, ciekawa dawka newsów
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor @PicoBello* oraz Młodsza Redaktorka @Gabuga z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam do przeczytania artykułu naszego wykonania. Osiedlowa wioska w dzielnicy Flint Intersection, która położona jest nieopodal Los Santos to z pewnością miejsce, które zawsze było spokojne i nie budziło żadnych niepożądanych zastrzeżeń. Wioska powstała dziesiątki lat temu, a pierwszymi jej mieszkańcami byli miastowi bezdomni, którzy znaleźli swój ,,dom" w owej wiosce. Wioska została sfinansowana w 100% przez władze miasta Los Santos — był to celowy zabieg, aby pozbyć się bezdomnych z miasta. Plan okazał się może dobrym i skutecznym pomysłem, jednak zawsze występuję pewne komplikacje. Gdy bezdomni skończyli swój żywot, wioskę przejął osiedlowy gang i zamienił okropne miejsce, w prywatną bazę gangu Hot Rods. Gang Hot Rods był młodym, lecz brutalnie skutecznym gangiem. Zaczynał na kradzieży ciuchów i butów z galerii handlowych, przechodząc dalej do rabunków i kradzieży kasetek sklepowych z pieniędzmi. W brutalny sposób skończył na morderstwie czterech osób. Dnia 20 Stycznia 2024 roku, z polecenia Lidera Gangu Sary Hawkings, gang zaplanował napad na bank w Palomino Creek, którego celem były trzy miliony umieszczone w sejfie. Cała akcja przebiegała pomyślnie i profesjonalnie. Napastnicy weszli jako zwykli klienci do banku, po czym szybko dobywając broń palną, wzięli podstawionych wcześniej petentów czekających w kolejce za zakładników, tym samym zmuszając 4 pracowników banku do niezawiadamiania Policji, gdyż w innym wypadku rzekomi zakładnicy stracą życie. Niestety, wszystko wyglądało tak, jakby miało się udać, jednak jeden z pracowników banku wyciągnął pistolet i wymierzył lufą w jednego z napastników, by oddać strzał. Dowodząca Sara Hawkings, szybkim ruchem oddała 4 strzały, po jednym w każdego pracownika banku — nikt z nich nie przeżył. Gang w następnym momencie udał się do pomieszczenia obok, po czym wysadził sejf bombą C4, załączając alarm i zabrał 3 miliony złotych. Wychodząc z banku, na całe szczęście policja zdążyła nadjechać i zatrzymać napastników, w tym główną morderczynie Sare Hawkings. W tamtym momencie Sara Hawkings zrozumiała, że zaszło to za daleko i rozkazała swoim ludziom się poddać, kładąc broń na ziemię. Wszyscy sprawcy napadu, zostali zatrzymani i skazani na 25 lat pozbawienia wolności, z wyjątkiem Sary. Morderczyni Sara Hawkings, która pozbawiła życia czterech osób, została skazana przez Sąd Federalny w San Fierro na dożywotnie pozbawienie wolności — to kara, za zabójstwo czterech niewinnych osób. Ponadto udało się porozmawiać ze skazaną Sarą Hawkings. Zapraszam do krótkiego wywiadu. G - Młodsza Redaktorka Gabuga S - Sara Hawkings G: Dzień dobry, z tej strony Młodsza Redaktorka Gabuga. Czy odpowiesz mi na kilka pytań odnośnie do ostatniego wydarzenia? S: Dobra, niech Pani pyta! G: Świetnie, chciałabym się dowiedzieć, co skłoniło Panią do wykonania takiego strasznego czynu? S: No wiesz, jak to jest, bez pieniędzy i chwały nie ma życia. Kto by się nie skusił, aby się dorobić. Można również powiedzieć, że zrobiłam to dla ludzi z mojego gangu, lecz nie będę sprzedawać szczegółów. G: Rozumiem. Czy nie uważasz, że popełnienie kilkukrotnego morderstwa nie jest za dużą ceną, aby się dorobić? S: Słuchaj, dla moich ludzi i własnego dorobku jestem w stanie wiele zapłacić. G: Zrozumiano. No to kolejne pytanie, czy Pani żałuje swojego przestępstwa? S: Uważam, że nie, być może w jakimś stopniu czuje się winna, ale to tylko dlatego, że zostałam przyłapana. G: Dobra, zmierzamy do końcowego pytania. Czy jakby Pani dostała kolejną szansę na wykonanie morderstwa, czy wykonałaby je Pani? S: Bez dwóch zdań. Kiedy już się na coś zdecyduje, nie cofam się, lecz gdybym miała to zrobić kolejny raz, to bym zaplanowała tę akcję o wiele dokładniej. G: Dzięki za udzielenie odpowiedz. Cześć! S: Narazie! Dziękuję za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcam również do dalszych moich materiałów. Autoryzował: @MateuszXQ
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Ciekawa osoba i dobry redaktor to gwarancja wspaniałego wywiadu. Tak trzymaj, świetna robota!
  9. Super wyszło, ciekawa dawka informacji po urlopie
  10. Wzór: 1. Najlepszy Support: @Mefju4 @pikoj @HyperSonic0 2. Najlepszy Moderator: @KavKa* @Sheeker @Linshi 3. Najlepszy Administrator: @RIPSONx @kzedo @.franz 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Masellko @Argen @Princessa* 5. Najlepszy Administrator RCON: @LuKi16 @XQward @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: @erorek. 7. Najlepsza Frakcja: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Blondir @Owocowy 9. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Owocowy @kondu32 11. Najlepszy Lider: @tyrkat404 @Masellko 12. Najlepsza Organizacja: Network Trouble 13. Najbogatszy Gracz: @BlackSkorpio69 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Odświeżenie panelu na taxo
  11. Serdecznie zapraszam do wywiadu z Supportem i Dyrektorem Studia Filmowego! Poznajcie @pikoj :D 

     

     

  12. Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor @PicoBello* z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @pikoj! PB - PicoBello* p - pikoj PB: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor PicoBello* z Redakcji 4life News. Czy zechciałbyś wyrazić zgodę i udzielić mi kilku odpowiedzi do wywiadu odnośnie do Twojej osoby? p: Cześć! Nie ma najmniejszego problemu! PB: Super, jest mi niezmiernie miło Ciebie gościć. Z pewnością szerokie grono czytelników chciałoby się dowiedzieć coś o Tobie. Także na sam początek prosiłbym, abyś się przedstawił oraz powiedział, czym się zajmujesz i interesujesz na co dzień. p: Również mi jest bardzo miło. Mam na imię Kuba, niedawno skończyłem 21 lat, jestem freelancerem, zajmuję się grafiką, montażem filmów, i to jest też moim zainteresowaniem w głównej mierze, jest to kierunek, w którym będę starał się iść bardziej profesjonalnie. PB: Wspaniale jest Cię poznać Kuba! Powiedz mi skąd to zainteresowanie? Zajmowanie się grafiką, jak i montaż filmów to nie łatwy chleb do zgryzienia. p: Ciebie również miło poznać! Moje zainteresowania głównie wywodzą się ze szkoły, gdyż uczęszczałem na kierunek Technika reklamy (Tam też miałem w głównej mierze do czynienia z grafiką), oraz Youtube'a, ponieważ bardzo interesował mnie montaż filmów, oraz cały backstage youtuberów. Stąd moje zainteresowania zarówno grafiką, jak i montażem, które sukcesywnie staram się pielęgnować od 2017 roku. PB: Można powiedzieć, że ciekawa "zajawka" przerodziła się w zainteresowanie, super! Przechodząc do serwera, powiedz mi, jak trafiłeś na serwer? Jak wyglądał twój start? p: Jeżeli chodzi o serwer, o jego istnieniu dowiedziałem się w 2016 podczas szukania serwera RPG, na którym mógłbym zostać na dłużej, jednak grę na 4Life zacząłem dopiero w 2018 roku, pograłem trochę, jednak na poważnie wróciłem do serwera dopiero w 2020, zaczynając rozgrywkę na moim aktualnym koncie od zera, i tak przygoda trwa aż po dziś dzień nieprzerwanie. Standardowo zaczynałem od magazynu, żeby potem dzień w dzień pracować na kurierze i go levelować. PB: Szybko minęło! Ciężko Ci było zacząć rozgrywkę na serwerze? Jaki był twój pierwszy pojazd? p: Strasznie szybko... Na serwerze nie było mi ciężko zacząć rozgrywki, wręcz już pierwszego dnia nakręciłem się, pracując na magazynie, następnie wybrałem pierwsze cele, takie jak lepszy pierwszy pojazd, niż taki "perenial". Pierwszym autem, które kupiłem, był Uranus prosto z salonu, brakuje mi go, bo sprzedałem go za bezcen, ale już dzisiaj niestety go nie odzyskam, przez to, że gracz, który go posiada, nie gra od dawna. Tak to wyglądało prawie 4 lata temu. PB: Rozumiem. W takim razie wnioskuję, że wspomnienia z rozpoczęciem gry są dobre! Jak jest dziś? Jak sądzisz, serwer bardzo się zmienił od tamtego momentu, w którym rozpoczynałeś swoją "karierę"? p: Jak najbardziej, bardzo dobre mam wspomnienia! Tak, serwer zmienił się znacząco, widać, że stylistycznie się zmienił, od zmian HUD'u aż po podmianki, pojazdy na custom ID, po nowe modele, które stylistycznie od siebie nie odbiegały i zmieniały postrzeganie wielu lokacji, w dużej mierze na lepsze. Jak dla mnie, serwer idzie w dobrym kierunku. Fajnie, że są wprowadzane zmiany, pomimo że często nawet te kontrowersyjne, serwer dzięki temu wzbudza emocje, czuć, że coś się na nim dzieje i zachęca to do dalszej rozgrywki. Bardzo się zmienił nasz 4Life, ale są to zdecydowanie pozytywne zmiany. PB: Wspaniale jest posłuchać opinii starszego gracza, który dodatkowo dobrze wspomina starsze czasy, a nowe poczynania administracji pochwala. PB: Zauważyłem, że znajdujesz się dosyć wysoko w Biznesie, konkretnie w Studiu Filmowym 4Life. Jak dołączyłeś do tego biznesu? Jak wyglądał Twój początek? p: Miło mi to słyszeć! Tak, jestem liderem w Studiu Filmowym 4Life. Ogólnie tego typu biznes nie był mi nigdy obcy, na upadłym dawno serwerze byłem także w Studiu Filmowym, gdy postanowiłem rozpocząć historię tutaj, od samego początku to właśnie ten biznes był na moim celowniku jako jedyny, do którego chciałbym należeć. Tak więc na początku 2022 roku próbowałem swoich sił w rekrutacji, jednak nie udało mi się dostać, we wrześniu zostałem przyjęty poza rekrutacją na Aktora Głosowego, super się odnajdywałem w biznesie. Awansowałem od pierwszego do trzeciego stopnia dosyć szybko ze względu na sporą aktywność przy tworzeniu projektów. Gdy były dyrektor @s1zu postanowił, że opuszcza biznes, po rozmowach z Opiekunami Biznesów, oraz za ich zgodą, przekazał pałeczkę prowadzenia biznesu mi. PB: Pozostaje mi pogratulować objęcia tak ważnego stanowiska w Studiu Filmowym 4Life. Po zmianie stanowiska twoje zadania uległy zmianie, czym się teraz zajmujesz? (O ile możesz powiedzieć) p: Dziękuje ślicznie. Ogólnie to prowadzenie biznesu, wypłaty dla pracowników, zmiany w biznesie (Forum, w grze), wprowadzanie nowych formatów i tym podobnych. Nie chce dużo zdradzać, bo niektóre rzeczy, jeżeli chodzi o biznes, są niepewne, bądź będą wprowadzane w przyszłości i się aktualnie nimi zajmujemy z zarządem, ale kwestia czasu jak odkryjemy karty, tak jak było to z tik tokiem, który okazał się wyśmienitym pomysłem. PB: W takim razie trzymam kciuki i życzę powodzenia! Zauważyłem również, że poza biznesem znajdujesz się w organizacji? Mógłbyś ją opisać? Jak do niej dołączyć? p: Dziękuje Ci ślicznie! Tak, jestem w organizacji Olimp, jest to naprawdę sympatyczna ekipa. Dla osób, które szukają autek do jazdy, z pewnością jest co wybierać, lecz jeżeli ktoś szuka nowych ciekawych osób, które może poznać, to również jest to organizacja dla niego. Na mumblu codziennie na kanale organizacji przesiaduje sporo osób, z którymi można pogadać. Jeżeli ktoś byłby chętny dołączyć, to jak tylko pojawi się rekrutacja w dziale Olimpu — będzie to stosownie ogłaszane, przeważnie na forum w statusach, przez członków organizacji. Z całego serca mogę polecić organizację każdemu! PB: Rozumiem, czyli jesteście nastawieni na każdy rodzaj gracza. Jak wygląda twój majątek na dziś? W jakiej kwocie można go szacować? p: Dokładnie. Mój majątek nie jest duży, zawsze grałem 4fun, do tego większość straciłem na giełdach. Aktualnie to może gdzieś 2,5kk+. Sultan, Schafter, Huntley, Sentinel Classic, takie furki posiadam. PB: Rozumiem, flota naprawdę fajna. Przechodząc do troszkę innej charakterystyki pytań, jaką pracę poleciłbyś dla nowego gracza i dlaczego akurat tą? p: Osobiście jak dla mnie to eTransporter, własny pojazd, który customizujesz pod siebie, inwestowanie zarobionych z etransportera pieniędzy w pojazd, którym się poruszasz — fajna sprawa, jak dla mnie bardzo zachęca do rozgrywki i poleciłbym ją każdemu graczowi, nie tylko nowym, ale także starszym, którzy jeszcze się do niej nie przekonali. PB: Jakie najlepsze auto na start dla gracza, który dopiero co dołączył do serwera? p: Szczerze to ciężko jest mi powiedzieć, moim zdaniem każdy powinien samodzielnie zdecydować, jaka furka podoba mu się na początku. To właśnie taką powinien sobie kupić. PB: Jaką radą podzieliłbyś się z nowym graczem, co by to było? p: Stawiajcie sobie nowe cele i do nich dążcie, rozgrywka wtedy nie nudzi się tak szybko, a hype na to, by osiągać nowe cele, tylko rośnie. Sam się stosuję do tej rady i po prostu chęć do gry jest znacznie większa. PB: Super! Z pewnością te rady powinny trafić do każdego nowo dołączającego do gry na serwerze gracza. Dziękuję Ci za udzielenie odpowiedzi na postawione przez moją osobę pytania. Czy chciałbym kogoś pozdrowić na sam koniec? p: Nie ma sprawy, naprawdę się cieszę, że mogłem udzielić ci tych odpowiedzi! Na początek chciałbym pozdrowić Cię i podziękować ci również za ten wywiad. Chciałbym także pozdrowić: @gethin.kcbambi, @Forestalv, @milosz*, @Donderoj*, całe moje kochane Studio Filmowe, KSB, organizację Olimp, oraz administrację serwera. Dziękuje Ci ślicznie! PB: Dzięki również, dołączam się do pozdrowień i do zobaczenia w grze! Autoryzował: @MateuszXQ
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin