Skocz do zawartości

(O_o)

Gracz
  • Postów

    18
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez (O_o)

  1. (O_o)

    Kupię Sandkinga

    Treść wątku: Kupię Sandkinga Model: 495 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: - Cena: Do uzgodnienia Dodatki: Najlepiej jakiś up1, hydra Coś od siebie: Sandziora Giganciora kupić musze, bo się udusze.
  2. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    @Lock Sprzedane
  3. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    Dej no coś jeszcze od serduszka i się dogadamy
  4. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    Jeśli by ktoś miał Bulleta 1.6 najlepiej czystego to mógłbym się wymienić z dopką z mojej strony
  5. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    Potrzebne mi pieniążki, bo na Bulleta zbieram
  6. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    O kurde rozpędzasz się xD, dalej jedziesz
  7. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    No, teraz trochę lepiej, ale to nadal mało
  8. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    Nie znam jej dokładnej ceny, ale to chyba jakiś żart xD
  9. (O_o)

    Manana 2.2 PFT

    Treść wątku: Sprzedam Manankę Model: Manana (410) ID: 12459 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 5600km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( NAURA ), niestandardowe lampy (Carrot), podświetlenie licznika (Carrot), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, instalacja LPG 75, dodatkowy klucz, przyciemnienie szyb Cena: Raczej poglądowo, jak mi się jakaś oferta spodoba to oddam Coś od siebie: Fajna Mananka, do FT brakuje Nitra, Baku 90, Szyb 20, ABS oraz zbędnego wizu typu spojler, progi SS’y: Jest jako zdjęcie w tle na moim profilu.
  10. (O_o)

    Banshee

    Tytuł wątku: Banshee z cabrio na zabudowany dach Login: Marceli2410 Nick: (O_o) ID pojazdu: 79472 Na jaki wariant chcesz zmienić: Zabudowany dach Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): -
  11. (O_o)

    Windsor|Slamvan

    Treść wątku:Kupię Windsora lub Slamvana Model: Windsor/Slamvan Pojemność silnika: Obojętne Przebieg pojazdu: do 50k Cena: Zależy, do uzgodnienia Dodatki: Najlepiej jakieś Lampki, jakieś tune też mile widziane Coś od siebie: Szukam Szukam, ale nie ma nie ma xD
  12. (O_o)

    Deluxo

    @Lock sprzedane
  13. (O_o)

    @lock

    Na prywatnej wiadomości ci napisałem
  14. (O_o)

    @lock

    77057 LPG75L, Kluczyk dodatkowy, ABS
  15. 77057 LPG75L, Kluczyk dodatkowy, ABS
  16. (O_o)

    Deluxo

    Treść wątku: Sprzedam Deluxo Model: Deluxo ID: 77057 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3k ciągle rośnie Dodatki: Up1, LPG 75L, Licznik, Fele, ABS, Ogranicznik, CB Radio, Dod. Kluczyk, Stereo Cena: Offki Coś od siebie: Szybkie auto V-Max-220 SS’y: Nie mam, stoi na giełdzie w LV, można obejrzeć
  17. (O_o)

    Kupię Deluxo

    Dobra to wbijać do gry?
  18. (O_o)

    Kupię Deluxo

    Wejdź do gry to się dogadamy na pm
  19. (O_o)

    Kupię Deluxo

    Demontujesz up 3 i 4 i dam ci 350k
  20. (O_o)

    Kupię Deluxo

    Model: Deluxo Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: do 40k Cena: do uzgodnienia Dodatki: najlepiej up1 Coś od siebie: Szukam Fajnego Deluxo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin