Mam taki pomysł, żeby na terenie Trans Max Express czyli kurier były szlabany podczas wjazdu i wyjazdu, ponieważ no denerwuje mnie to że większość wjedzie sobie pod prąd, pomimo tych znaków zakazu ale co tam, te znaki to sobie są tak dla ozdoby. Proszę pozytywnie rozpatrzyć ten pomysł. Pozdrawiam.