Witam wszystkich!
Z okazji zbliżających się egzaminów gimnazjalnych oraz ósmoklasistów postanowiłem zrobić konkurs o Perenniala.
Zdjęcia pojazdu znajdują się pod linkiem: https://imgur.com/gallery/Z6V0C16
Pojazd posiada silnik 1.4 (mocy nie zabraknie) felgi "stalówki" malowanie, żółty licznik, pojazd ma ponad 280k przebiegu więc przejechał świat nawet parę razy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz go wygrać? To proste, należy zrobić 3 proste czynności.
--Zaobserwować mój profil--
--Napisać dowolny komentarz--
--Polubić ten post--
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do wybrania osoby która wygrała ten cudowny pojazd pomoże mi strona: RANDOM.ORG
Wyniki pojawią się w poniedziałek o godzinie 20:00 na moim profilu
Życzę wszystkim powodzenia i zachęcam do wzięcia udziału.