Skocz do zawartości

mlodynikoss

Gracz
  • Postów

    41
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez mlodynikoss

  1. mlodynikoss

    Pokaż swoją twarz

    Dzięki za nominacje @Xiws nominuję: @Poga* @Qubixo
  2. Masz pozdrowienia od Kasi

    1. opeltigra

      opeltigra

      Tej co się za kasę kiełbasi? 

    2. mlodynikoss

      mlodynikoss

      Tej co światłą w burdelu gasi

  3. jak wrócę na serwer: Dzień bez słowa na K.... dzisiaj nie mówimy słowa na K wiadomo jakiego 

    1. Qubixo

      Qubixo

      Tak tak, suchoklatesik eurosa na malinach dla ciebie ogarnie

       

    2. mlodynikoss

      mlodynikoss

      cwelowsky juz ogarnia D:

  4. Model: URANUS Pojemność silnika: 1.6 tylko Przebieg pojazdu: obojetnie Cena: do 70k Dodatki: bez moga byc jakies felgi ew. Coś od siebie: CZEKAM NA OFERTY//WYSATWIONE ZA ZNAJOMEGO
  5. Biorę udział @Qubixo @kaShana_CJ
  6. mlodynikoss

    Pokaż swoją twarz

    Dzięki za nominacje @Xiws nominuje: @Qubixo @Suchoklates. @SadBoy:( @kaszankowicz2137
  7. Kurcze masz  42 kary w 10 miesięcy i jeszcze nie szkodnik? dziwne 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Danix.
    3. mlodynikoss

      mlodynikoss

      wiem nie jestes takim giga koxem i szefem jak ja

    4. Danix.

      Danix.

      nie wiem jaki z ciebie szef siedząc na szkodniku...

    5. Danix.

      Danix.

      Ale nie mi to oceniać 

    6. Qubixo

      Qubixo

      niko szefie przynieś mi herbatki :hah:

  8. a mój mąż codziennie rano...........

  9. Jeśli szukasz jakieś grafiki na np. kanał minaiturki, avatary, banery itp itd to zapraszam :)

  10. @opelastra czemu znuw dobeirasz sie do mojego taty

     

  11. oby d=ci szlo lepiej w zyciu niz z karami na serwie szefiee
  12. hello 4life administrations unban me plz im sucha good player.

  13. mlodynikoss

    KONKURS O 100K PLN

    Powodzenia dla wszystkich kochani @Qubixo
  14. Model: Stratum S E D A N Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: oby nie 100k+ Cena: do 120k Dodatki: moze byc wizu albo jakis up Coś od siebie: pisac offki
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Gracz mlodynikoss został/a zbanowany/a przez ThanKs. (con), NARRRRAAAA

  17. powodzenia duza essa z wami es
  18. sory chlopaki burza jest, mama kaze kompa wyłączyć

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin